تبلیغات در سایت ندای تصویر

تبلیغات در سایت ندای تصویر بصورت ویژه انجام می شود. لذا قبل از سفارش درج تبلیغات در سایت ندای تصویر لازم است با قوانین ما برای نبلیغ در سایت آشنا شوید.

مزایای تبلیغات در سایت

سایت ندای تصویر با میانگین روزانه بیش از 10 هزار بازدید از صفحات با ورودی 5 تا 7 هزار نفر ( فعلا) در هر روز فرصت خوبی برای تبلیغات خدمات و فعالیت های شما را فراهم کرده است.

عمده مشتریان و کاربران سایت ندای تصویر افراد و کاربران فعال در حوزه تبلیغات، ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی و امور مرتبط با طراحی انیمیشن، طراحی و ساخت بازی، تبلیغات موشن گرافیک می باشد.

در کنار این رشته فعالان صنعت سینما و مستند و نیز مدیران وب سایت های مختلف ارایه دهنده برنامه های مختلف از جمله فناوری، امور مذهبی، سایت های ارایه دهنده خدمات تولید محتوا بهترین فرصت برای معرفی کسب و کار و خدمات شما در این زمینه می باشد.

قیمت تبلیغات در سایت ندای تصویر

قیمت های مندرج در سایت ندای تصویر روی 4 پلن مختلف تنظیم شده است. هر پلن بسته به میزان بازدید ممکن است از نظر قیمت متفاوت باشد.

 • پلان A : 

اندازه بنر برای این پلان 700 در 90 می باشد. جایگاه این بنر در بالای سایت هدر می باشد. این بنر در تمام صفحات سایت نمایش داده می شود. درصد بازخورد و دیده شدن تبلیغات 100 درصد می باشد.

این بنر فقط یک جایگاه ارایه می شود.

قیمت برای نمایش یک ماهه 600 هزار تومان می باشد.

 • پلان B 

این بنر در اندازه 1000 در 130 واگذار می‌شود. جایگاه این بنر در زیر هدر سایت در تمام صفحات دیده می شود. درصد بازدید این بنر 100 درصد می باشد. این بخش می تواند تا 1 جایگاه را شامل شود.

قیمت برای نمایش یک ماهه 500 هزار تومان می باشد.

 • پلان C

در انتهای صفحات سایت در اندازه 1000 در 130 واگذار می شود. این بنر از نظر دید در تمام صفحات نمایش داده می شود. میزان دیده شدن این بنر تا 80 درصد می باشد.

این بنر تا 1 جایگاه در نظر گرفته شده است.

قیمت برای نمایش یک ماهه 400 هزار تومان می باشد.

 

 • پلان D

این جایگاه در زیر توضیحات مطالب وبلاگ تمام صفحات دیده می شود. اندازه این جایگاه بنری در اندازه 700 در 90 می باشد که بصورت یک جایگاه ارایه می شود.

قیمت برای نمایش یک ماهه 300 هزار تومان می باشد.

بر خلاف دیگر سایت ها ما محدودیت هایی برای تبلیغات خود در نظر گرفته ایم. لازم است تا دوستانی که قصد سفارش تبلیغ در وب سایت ندای تصویر را دارند نکات را رعایت کنند.

قوانین درج بنر ندای تصویر

 • اگر بنر تبلیغاتی ( تبلیغات شما ) در سایت مشاهده نمی کنید نشانه خالی بودن جایگاه می باشد. جهت رزرو در صورت پر بودن با شماره 09175023520 تماس بگیرید.
 • فرمت بنرها JPJ یا Gif قابل سفارش می باشد.
 • وب سایت های مطابق قوانین فعالیت اینترنتی ساماندهی اجازه سفاس بنر دارند.
 • سایت های موزیک و فیلم در زمینه فروش قانونی و بدون فیلتر می توانند تبلیغ نمایند.
 • هزینه بصورت کارت به کارت به شماره حساب سایت ندای تصویر قابل واریز می باشد. ( شماره حساب )
 • بعد از واریز از طریق تلفن 09175023520 اطلاع دهید. و از طریق ارتباط واتس آپ یا ایمیل می توانید بنر خود را ارسال کنید.
 • سایت های مشابه زمینه فعالیت ندای تصویر هم می توانند نسبت به درج بنر تبلیغاتی اقدام نمایند. ما هیچ محدودیتی قرار ندادیم.

عضویت ویژه 1 روزه

عضویت ویژه 30 روزه

سرعت در کار، دارا بودن بزرگترین آرشیو صوتی، استفاده از تخصص های ماهر، رعایت اصول و مبانی کارگردانی و تنظیم صدا شعار ما در عمل به تعهد خدماتی ما هست.

seo و بهینه سازی : لیناسافت

© تمامی حقوق این وب سایت و متعلق به ندای تصویر می باشد.

سایت ندای تصویر به دلیل مهاجرت به فروش می رسد. اطلاعات بیشتر : 09175023520