افکت صدای آبشار و شرشر آب
افکت صدای آبشار و شرشر آب

افکت صدای آبشار و شرشر آب

افکت صدای آبشار و شرشر آب شامل  14 افکت صوتی از جلوه های صوتی مرتبط با صدای آبشار و آب در انواع جلوه های مختلف با فرمت WAV قرار دادیم . این مجموعه برای صدا گذاری روی انواع پس زمینه های مختلف فیلم می توانید مورد استفاده قرار دهید.

درباره افکت صدای آبشار و شرشر آب

افکت های شرشر آب انواع رودخانه های بزرگ و کوچک،صدای انواع آبشار های بلند و کوتاه با ترکیبی از پس زمینه های جنگل و افکت های مختلف حیوانی یک صدای دل انگیز از طبیعت را در این مجموعه افکت ها برای شما فراهم میکند .

افکت های قرار گرفته در این بخش شامل افکت هایی از انواع آبشار از فواصل نزدیک و دور،رودخانه،برکه،چشمه و غیره تشکیل شده است که پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از کم و کیف این افکت ها دانلود و گوش کنید.

 


اگر مایل به تهیه افکت های صوتی مرتبط با طبیعت هستید می توانید از لینک های زیر نسبت به تهیه افکت های کامل از فروشگاه لیناسافت دانلود کنید.

 

در ویدیوی بالا نمونه افکت های این مجموعه را بر روی یک تصویر از طبیعت برای شما قرار دادیم . جهت مشاهده دمو و نوع پخش هر تراک به ترتیب با نام WFX-(1) تا WFX-(14)  از افکت ها می توانید  روی ویدیویی که در زیر قرار دادیم این افکت ها را اطلاع یابید و مطابق شماره هر تراک از افکت های مورد نیاز خود استفاده کنید .


افکت های صوتی قرار گرفته در این بخش که شامل 14 افکت و جلوه صوتی می باشد که می توانید بعد از دانلود در ساخت برنامه و تدوین انواع برنامه های سمعی و بصری خود مورد استفاده قرار دهید .

 

دانلود کل مجموعه


اطلاعات فایل دانلودی :

  • حجم فایل دانلودی : 17 مگابایت
  • کیفیت صداها : Wav
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید