افکت صوتی جنگ ستارگان

افکت صوتی جنگ ستارگان بالغ بر 3000+ افکت صوتی و اکشن‌های مرتبط با سفینه‌های فضایی بزرگ و کوچک ، جنگ‌های فضایی، تکنولوژی رباتیک و سایبری در قالب‌های گوناگون می‌باشد.

افکت صوتی جنگ ستارگان

این مجموعه حاصل زحمت دو سال گردآوری و تجمیع صداهای مرتبط با سفینه‌های فضایی را شامل می‌شود.

توسط این مجموعه می‌توانید صداگذاری مربوط به انواع فیلمهای سینمایی علمی و تخیلی ، تولید انیمیشن، صدا گذاری صنعت ساخت بازی مورد استفاده قرار دهید.

مجموعه ای که در حال معرفی آن هستیم می‌توان گفت کاملترین پکیج صوتی در دنیا محسوب می‌شود و مشابه این مجموعه را در هیچ کمپانی و شرکتی چه داخل ایران یا خارج از ایران نمی‌توانید پیدا کنید.

چرا که این مجموعه حاصل ترکیب استودیو‌های طراحی صدا و موتورهای صوتی بازی و صنعت سینمای هالیوود می‌باشد.

برای اینکه بهتر با این مجموعه افکت صوتی جنگ ستارگان بزرگ آشنا شوید پیشنهاد می‌کنیم متن و توضیحات این مطلب را به دقت مطالعه و در صورت تمایل خریداری کنید.


دانلود صدای سفینه فضایی فانتزی

این مجموعه شامل 350 افکت و اکشن صوتی متنوع از صداهای فانتزی پرواز و کارکرد سفینه فضایی از نوع فانتزی و کودکانه می‌باشد که می‌توانید تمامی اکشن‌های صوتی مربوط به این شبیه سازها را در اختیار داشته باشید.

همچنین تنوع بالای افکت‌های صوتی شما را قادر می‌سازد در زمینه طراحی بازی با موضوع جنگ فضایی بتوانید تمام آنچه از صدای سفینه فضایی مدل فانتزی نیاز است را صدا گذاری کنید.


 

RIAL 980,000 – خرید

 


صدای موتور سفینه فضایی

افکت صوتی جنگ ستارگان شامل 70 اکشن صوتی صدای روشن شدن موتور، خاموش شدن آن، صدای قدرت گرفتن، شتاب و افت سرعت، خراب شدن موتور، ناقص کار کردن موتور ، صدای دینام و ژنراتور قدرتی موتور، به همراه افکت هایی از صدای موتور جت در حالت‌های مختلف می‌باشد.


جلوه‌های صوتی سفینه فضایی

افکت‌های صوتی مجموعه افکت صوتی سفینه فضایی از 5 دسته بندی تشکیل شده است :

  • جلوه‌های صوتی عبوری

در قالب 74 افکت صوتی از عبور و مرور انواع سفینه‌های فضایی با سرعت‌های مختلف می‌باشد که می‌توانید برای ایجاد ترافیک یا صحنه‌های جنگی که اکشن‌های صوتی مختلفی دارد استفاده کنید.

  • جلوه‌های صوتی بلند شدن

شامل 3 افکت صوتی از بلند شدن یک سفینه در حالت‌های مختلف می‌باشد .

  • جلوه‌های داخل کابین

6 افکت صوتی از صدای داخل کابین و صدای نزدیک موتور سفینه را شامل می‌شود.

  • افکت‌های سرعت گرفتن

3 افکت صوتی از سرعت گرفتن سفینه در حالت‌های مختلف از داخل کابین می‌باشد.

  • افکت‌های کاهش سرعت

3 افکت صوتی از کاهش سرعت سفینه فضایی می‌باشد که از نمای نزدیک داخل کابین می‌باشد. لازم به توضیح است در صورتی که نیاز به افکت صوتی خاصی داشتید از بخش جستجوی سایت کلمه مورد نظر را وارد کنید تا افکت مربوطه و مطالب آن لیست شود.


دانلود صدای سفینه فضایی پک 2 :

افکت صوتی از صدای انواع سفینه‌های فضایی ،صدای موتور آنها،عبور و مرور سفینه،صدای بلند شدن سفینه،صدای فرود سفینه در اکشن‌های مختلف و همچنین تعدادی افکت صوتی محیط داخلی سفینه‌های فضایی را می‌توانید در این مجموعه برای استفاده در برنامه‌های مختلف شبیه سازی مورد استفاده قرار دهید.


مجموعه کامل صدای سفینه و بهپادها

این مجموعه شامل 130 صدای انواع سفینه‌های بزرگ و کوچک ، انواع شاتل‌ها، انواع سفینه‌های جنگی، هواپیما های بهپاد در حالت‌های مختلف جنگی و معمولی می‌باشد .


افکت‌های صوتی روشن و خاموش کردن سفینه

در قالب 49 افکت صوتی کامل از روشن و خاموش کردن انواع سفینه‌های فضایی،موتور‌های دیزلی هواپیمایی با کیفیت بالا WAV می‌باشد که مناسب‌ترین جلوه‌های صوتی در زمینه صدا گذاری انیمیشن و بازی سازی می‌باشد.


دانلود افکت صوتی پرواز و عبور سفینه

این مجموعه به شما کمک می‌کند تا جلوههای صوتی بلند شدن و عبور سفینه را روی برنامه‌های مختلف مانند انیمیشن و موشن گرافیک و غیره شبیه سازی کنید.


دانلود جلوه صوتی سینمایی محیطی فضایی

 این مجموعه در قالب 11 افکت صوتی محیطی از محیط‌های فضایی و تخیلی دیجیتال به شما کمک خوبی در پر کردن فضای فیلم و برنامه‌ها را ایجاد می‌کند.


افکت صدای اسلحه فانتزی و فضایی در مجموعه افکت صوتی جنگ ستارگان

این مجموعه شامل شلیک اسلحه‌های پلاسمایی، اسلحه‌های لیزری، اسلحه‌های انرژی‌آسا، صدای آماده شدن اسلحه، بازوهای رباتیک و دیگر موارد می‌باشد .


دیگر مجموعه های پکیج افکت صوتی جنگ ستارگان می‌توان به عناوین زیر اشاره کرد :

و دیگر مجموعه های مکمل این پکیج شامل : دانلود افکت صوتی جنگ های رباتیک، دانلود جلوه های صوتی تبدیل شوندگان رباتیک، جلوه های صوتی سینمایی رباتیک، افکت صوتی اسلحه فانتزی و رباتیک، صدای از کار افتادن ربات‌ها، صدای صحبت کردن ربات و …. می‌شود.

 

RIAL 980,000 – خرید
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

عضویت ویژه 1 روزه

عضویت ویژه 30 روزه

سرعت در کار، دارا بودن بزرگترین آرشیو صوتی، استفاده از تخصص های ماهر، رعایت اصول و مبانی کارگردانی و تنظیم صدا شعار ما در عمل به تعهد خدماتی ما هست.

seo و بهینه سازی : لیناسافت

© تمامی حقوق این وب سایت و متعلق به ندای تصویر می باشد.

سایت ندای تصویر به دلیل مهاجرت به فروش می رسد. اطلاعات بیشتر : 09175023520