افکت های صوتی انواع اسلحه های رگباری
افکت های صوتی انواع اسلحه های رگباری

صدای انواع اسلحه های رگباری

صدای انواع اسلحه های رگباری در زمینه انواع اسلحه های رگبـاری ویا تیر بار هستید این مجموعه در قالب 640 افکت صوتی از شلیک ممتد انواع اسلحه  های بزرگ تیرباری تا فضایی با عنوان افکت صوتـی اسلحـه های رگـباری را برای شما فراهم میکند .

صدای انواع اسلحه های رگباری

تنوع مسلسل ها و تیربارهای جنگی بسیار زیاد است و جمع آوری آنها در یک مجموعه کمی مشکل است لذا در این بخش سری اول از افکت های صوتی مربوط به انواع اسلحه های رگباری و تیربار را برای شما قرار دادیم.

افکت صوتی پیشنهادی : افکت صوتی اسلحه های لیزری

مجموعه افکت صوتی انواع اسلحـه ها رگبـاری در برگیرنده انواع تجهیزات سنگین نظامی و جنگی می باشد که در این مجموعه به شرح زیر قرار دادیم :

  • صدای شلیک ممتد اسلحـه های رگبـاری لیزری
  • صدای شلیک اسلحه شش لول چرخان
  • اسلحه های بزرگ و شارژی لیزری
  • افکت صوتی انواع اسلحه های تیرباری متوسط
  • افکت صوتی شلیک از اسلحه های رگبار هلیکوپترها
  • و …

 

 

 


دانلود مجموعه


Sound Effects gattling gun Weapons

If you are looking for a sound effect on a variety of shooting or shotgun types, this collection will provide you with 16 sound effects from continuous firing to a large range of shooting weapons to space.

Sound Effects gattling gun Weapons
The sound effect set for a variety of guns includes a variety of military and military equipment that we have listed below:

The sound of the continuous shooting of the laser gun
The sound of a six-pistol gun
Large laser and laser cartridges
Voice-imaging effect of medium-range artillery
Sound Effect Shoot the guns of the hailstones helicopters
And …

 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید