افکت صوتی موتور سیکلت مدل suz 1100
افکت صوتی موتور سیکلت مدل suz 1100

افکت صوتی موتور سیکلت مدل suz 1100

افکت صوتی موتور سیکلت مدل suz 1100 از سری افکت های اختصاصی مرتبط با مدل های استاندارد موتور سیکلت مدل suz 1100 که می توانید برا صدا گذاری چنین موتوری در فرآیند طراحی بازی یا صدا گذاری انیمشین مورد استفاده قرار دهید.

افکت صوتی موتور سیکلت مدل suz 1100

این مجموعه شامل تمامی اکشن های صوتی این موتور زیبا به همراه افکت هایی از استارت زدن ، صدای گاز دادن، صدای درجا کارکردن موتور،  صدای عبور موتور سیکلت، صدای ترمز کردن، صدای تعویض دنده موتور و دیگر افکت های مرتبط با این مدل بصورت کامل با کفیت بالا می باشد.

پیشنهاد ویژه ما برای مجموعه مکمل این مجموعه :

 

Suzuki Katana یک موتور آلمانی می باشد که بین سال های 1981 تا 2006 طراحی و در سال 2019 برای فروش عرضه شده است. موتور این وسیله محصول سوزوکی می باشد که یک موتور سوپر ریسر برای تور های ورزشی در آمریکای شمالی با حجم موتور 50 سی سی هم تولید و عرضه می شود. ( اطلاعات بیشتر )

پیشنهاد می کنیم در صورت نیاز از پک کامل افکت های صوتی مربوط به موتور سیکلت دیدن کنید. ( این لینک )

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد صدا : 30 فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 170 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.