unnamed

وب سایت ندای تصویر اولین و تنها مرجع تخصصی افکت صوتی می باشد که شما می توانید با تنوع بالایی از افکت های صوتی در هر زمینه دسترسی داشته باشید. لذا سایت های مشابه دیگری هم پا به فعالیت در این حوزه با الهام و کپی برداری از سایت ما گذاشتن که اکنون هم فعالیت می کنند.

ولی کیفیت فایل های صوتی، حجم زیاد فایل ها و تنوع بالا در هر حوزه سایت ندای تصویر را پیشتاز در این زمینه کرده است و مفتخریم که این وب سایت را در اختیار شما عزیزان قرار دادیم.

جهت دسترسی به سابقه خرید و دانلود فایل های خریداری شده می توانید با مراجعه به این لینک سوابق خرید خود را مشاهده کنید. چنانچه خریدی انجام نداده باشید هیچ سابقه ای ثبت نمی شود. ( ورود به صفحه سابقه دانلود ها )

در صورتی که محصولی را خرید کردید که شامل چند پارت و بخش است . ابتدا تمامی قسمت ها را دانلود می کنید و سپس داخل یک پوشه یا در همان درایوی که فایل ها دانلود شده روی اولین فایل  پارت ۱ کلیک و با رمز داده شده در متن توضیحات هر محصول و مطلب از حالت فشرده خارج میکنید.

این فایل های عموما به صورت

part2.rar | part1.rar و غیره دارای پسوند فایل فشرده است.

برای رفع مشکل باز نشدن فایل های دانلودی که بصورت فایل فشرده RAR می باشد می بایستی نسخه جدید فشرده ساز WINRAR را دانلود و نصب کنید.

همچنین پیشنهاد می شود از گوشی برای دانلود و استفاده فایل خودداری کنید چرا که ممکن است حافظه و فضای کافی در گوشی خود نداشته و فایل ها به درستی اکسترکت نشود.

رمز فایل ها تمامی آنها در داخل توضیحات مطالب موجود است. لذا از پرسش در مورد رمز عبور از بخش پشتیبان آنلاین سایت خودداری کنید.

در روز های تعطیل برای راحتی کاربران ما بخش شماره تلفن را در نظر گرفتیم که در صورتی پشتیبان آنلاین حضور ندارد می توانید از شماره ۰۹۱۷۵۰۲۳۵۲۰ سوالات و موارد احتمالی خود را پرس و جو کنید.

ساعات تماس هر روز از ۹ صبح تا ۱۱ شب می باشد و خارج از این ساعات تماس نگیرید.