صدای بیمارستان و محیط
صدای بیمارستان و محیط

صدای بیمارستان و محیط

صدای بیمارستان و محیط آن شامل مجموعه کامل از افکت های مربوط به صداهای مختلف محیط بیمارستان در زمینه های مختلف از صدای داخل محوطه بیمارستان تا خارج از بیمارستان را برای صدا گذاری مورد استفاده قرار دهید.

صدای بیمارستان و محیط

در سایت ندای تصویر به ناب درخواست کاربران عزیز در زمینه تامین صداهای پر کاربرد بیمارستانی مجموعه های کامل صدای بخش های مختلف محیط بیمارستان را برای دانلود شما آماده کرده ایم.

در این مجموعه که به معرفی آن می پردازیم می توانید تمامی اکشن و افکت های صوتی مرتبط با  بیمارستان را دانلود و استفاده کنید. تمامی افکت های صوتی سعی شده است از کیفیت عالی برای صدا گذاری برخوردار باشد لذا همراه ما باشید تا بیشتر به این مجموعه بپردازیم :

  • صدای پیجر و گوینده فارسی از محیط بیمارستان شامل صدای پذیرش تمام بخش ها و واحدها توسط گوینده پیجر بیمارستانی را شامل می شود.

در این مجموعه شما بصورت کامل یه پکیج میکس صدا برای فراخوانی و پذیرش انواع اشخاص نظیر اقای دکتر یا خانم دکتر به بخش های مختلف بیمارستانی را در دسترس داشته باشید. توضیحات و اطلاعات تکمیلی در خود مجموعه برای شما درج شده است.

  • این مجموعه شامل تمامی اکشن و افکت های صوتی مربوط به صداهای داخل بیمارستان را شامل می شود که می توان به صداهای اتاق و سالن انتظار شلوغ بیمارستان، صدای دستگاه های پزشکی در بیمارستان، صدای محیط داخل بخش های مختلف بیمارستان نظیر اتاق زایشگاه، اتاق بستری ، واحد های مراقبت های ویژه نظیر ICU , CCU را شامل می شود.

همچنین افکت های کامل از دستگاه های اکسیژن، دستگاه های ضربان، دستگاه های آنژیو، صدای دستگاه سی تی اسکن و صدای بخش های مختلف بیمارستان اشاره کرد.

همچنین صداهای متنوعی از صدای مردم و شلوغی و درد کشیدن و ویزیت بیمار هم در این مجموعه صدا موجود می باشد که می توانید برای شبیه سازی یک محیط بیمارستان با استفاده از ترکیب متنوع این مجموعه صوتی دسترسی داشه باشید. لینک های زیر به شما کمک میکند تا به مجموعه های متنوع سایت دسترسی داشته باشید :

در مجموعه بالا افکت های صوتی بیرونی مربوط به بیمارستان شامل صدای آمبولانس در حالت های مختلف، صدای اکشن های صوتی ماشین آمبولانس نظیر باز کردن درب، خارج کردن برانکارد، صدای های آژیر و بوق آمبولانس، صدای زنگ پیجر بیمارستان هم دسترسی خواهید داشت.

خرید مجموعه صدا نسخه ایرانی

 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید