صدای افتادن پوکه

صدای افتادن پوکه مجموعه ای ویژه در قالب ۵۰ افکت صوتی بهینه سازی شده برای  صدای گذاری انواع بازی و انیمیشن در ژانر جنگی که می توانید برای صداهای مختلف افتادن پوکه روی سطوح مختلف و صدای تولید شده از آن را دانلود و استفاده کنید.

صدای افتادن پوکه

اگر قصد دارید برای تنوع بخشی و ایجاد جلوه های صوتی جذاب صداهایی از افتادن پوکه روی زمین در سطوح مختلف را صدا گذاری کنید این مجموعه در این زمینه به شما کمک خواهد کرد. اما این صداها شامل چه چیزهایی می باشد :

  • افتادن پوکه روی زمین سطح سرامیک
  • افتادن پوکه روی زمین خاکی
  • افتادن پوکه روی زمین سنگی یا صخره ای
  • افتادن پوکه روی سطح فلزی و فولادی
  • افتادن پوکه در داخل آب

مجموعه های پیشنهادی دیگر :

تمام عناوین بالا شامل چند صدای مختلف در حالت ها و شدت های گوناگون بصورت تکرار شونده بهینه سازی شده برای موتور صوتی بازی می باشد لذا تنوع خوبی برای صداگذاری را دارا می باشد. اگر در زمینه صدای گلوله و پوکه قصد خرید مجموعه مکمل این مجموعه را دارید می توانید از این لینک دیدن کنید.

 

 


رمز فایل : www.gamelody.ir

RIAL 55,000 – خرید
خدمات طراحی افکت صوتی بازی

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی اولین و بزرگترین مرجع تخصصی دانلود صدای بازی بر روی کنسول های مختلف می باشد که از سال 1400 فعالیت رسمی خود را شروع کرد. در این سایت شما به تمام افکت های صوتی بازی ها در هر کنسول از نسخه های قدیمی تا جدید به همراه موسیقی آن دسترسی خواهید داشت. این سایت مرجع تخصصی طراحی بازی نیز محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید