وکال شخصیت Sub-Zero’s

وکال شخصیت Sub-Zero’s مجموعه ای ویژه در قالب ۳۰۸ وکال صوتی کامل این شخصیت شامل تمام دیالوگ ها و اکشن های مبارزه تا اجرای حرکات رزمی و فیتالتی را شامل می شود.

وکال شخصیت Sub-Zero’s

Sub-Zero’s یکی از محبوب ترین شخصیت های بازی Mortal Kombat می باشد که از نسخه های اول تا حالا در تمام بازی و نسخه ها بوده است. این مجموعه شامل صدای کامل وکال و دیالوگ های انگلیسی در مورتال کمبات ایکس می باشد.

مجموعه پیشنهادی دیگر :

این صداها شامل تمام دیالوگو و گفتگو های این بازیکن در طول اجرای مراحل بازی و داستان آن می باشد. در کنار این مجموعه ما تمام اکشن های صوتی این بازیکن شامل صداهای ضربه ای، صدای مبارزه و فریاد و خشم، اکشن های صوتی قدرت ها، صدای ضربه خوردن، صداهای خشن و خونبار اجرای فیتالتی ها و غیره را شامل می شود.

این مجموعه بصورت مستقیم از موتور صوتی بازی استخراج و با کیفیت عالی برای دانلود شما قرار گرفته شده است. پیشنهاد می کنیم بخش ها‌یی از وکال و صدای این بازیکن را به صورت نمونه گوش کنید.

 

 

 

رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir


RIAL 52,000 – خرید
خدمات طراحی افکت صوتی بازی

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی اولین و بزرگترین مرجع تخصصی دانلود صدای بازی بر روی کنسول های مختلف می باشد که از سال 1400 فعالیت رسمی خود را شروع کرد. در این سایت شما به تمام افکت های صوتی بازی ها در هر کنسول از نسخه های قدیمی تا جدید به همراه موسیقی آن دسترسی خواهید داشت. این سایت مرجع تخصصی طراحی بازی نیز محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید