افکت صوتی بازی مکس پین ۱

افکت صوتی بازی مکس پین ۱ شامل مجموعه کامل افکت های صوتی مرتبط با بازی مکس پین می باشد که شامل تمامی صداهای استفاده شده در بازی شامل اکشن های مختلف می باشد.

افکت صوتی بازی مکس پین ۱

بازی محبوب مکس پین یکی از پر فروش ترین بازی های دوره خود بود که مورد توجه مخاطبان بسیاری در سراسر دنیا قرار گرفته بود. این مجموعه شامل تمام اکشن و صداهای بازی مکس پین می باشد که توسط موتور صدای بازی استخراج و در اختیار شما قرار گرفته است.

این مجموعه صداها شامل ۷ دسته افکت صوتی می باشد که شامل صداهای محیطی ، صداهای اکشن بازی، صدای های اشیا ، صداهای اسلحه ها ، صداهای لمسی و داخلیUI بازی و اکشن های صوتی سینمایی می باشد.

 

 

دیگر افکت های صوتی پیشنهادی :

از صداهای مهم مجموعه  می توان به صداهایی از کاربرد و شلیک با اسلحه های مختلف مزدوری ، صداهای پریدن و حالت های انسانی شخصیت اصلی داستان نظیر زخمی شدن، افتادن و مبارزه کردن، صداهای اشیا، صدای باز کردن در ، صداهای شکستن اشیا، جابجایی اشیا به همراه افکت های صوتی ماشین ها و ساختمان ها و صداهای انجار و آتش سوزی می باشد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : ۵۶۰ افکت صوتی
  • حجم فایل دانلودی : ۶۴ مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

RIAL 58,000 – خرید
خدمات طراحی افکت صوتی بازی

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی اولین و بزرگترین مرجع تخصصی دانلود صدای بازی بر روی کنسول های مختلف می باشد که از سال 1400 فعالیت رسمی خود را شروع کرد. در این سایت شما به تمام افکت های صوتی بازی ها در هر کنسول از نسخه های قدیمی تا جدید به همراه موسیقی آن دسترسی خواهید داشت. این سایت مرجع تخصصی طراحی بازی نیز محسوب می شود.

یک نظر

  1. سلام. تبریک به خاطر سایت خوبتون
    لطفا بفرماید آیا شما صدا گذاری مربوط به انیمیشن این سبک بازی هم انجام می دهید؟

دیدگاهتان را بنویسید