ندای تصویر
سبد خرید خالیست

صدای شخصیت مبارز Akira Yuki

خانه » دانلود ها » صدای شخصیت مبارز Akira Yuki
جهت نمایش لینک ها ابتدا وارد شوید
HDکیفیت
اورجینالضمانت کیفیت
WAV فرمت صدا
zip نوع فایل
6M حجم فایل دانلود
52 تعداد صدا
  • نظرات: 0

  • شناسه: 6027

  • انتشار: 1403/01/09

  • بروزرسانی:1403/01/22

  • دانلود بلافاصله بعد از خرید

صدای شخصیت مبارز Akira Yuki از سری بازی های Dead or Alive می باشد که شامل تمام 52 افکت صوتی مرتبط با این شخصیت معروف دنیای بازی های مبارزه ای با کیفیت بالا می باشد. در ادامه شما می توانید این صداها را به صورت یکجا دانلود و در صداگذاری شخصیت های مبارز مشابه استفاده کنید.

صدای شخصیت مبارز Akira Yuki شامل چه محتوایی است؟

این مجموعه شامل تمام اکشن های مبارزه از قبیل مشت زدن، لگد زدن در حالت های مختلف، پریدن و جست و خیزهای مبارزه ای به همراه اکشن های استفاده از ضربات ویژه مبارزه ای به همراه صداهایی از پا و راه رفتن و دویدن را شامل می شود.

 

 

Akira-Yuki

 Akira Yuki کیست؟

آکیرا یوکی طلسم سری Virtua Fighter است. او نوه مردی است که یک نسخه منحصر به فرد از هنر رزمی Bājíquán را برای سربازان ژاپنی اختراع کرد تا در طول جنگ جهانی دوم از آن استفاده کنند. در بازی اصلی، او به عنوان دستیار مربی در دوجوی خانواده‌اش، یوکی بودوکان، خدمت می‌کند. هنگامی که او از اولین تورنمنت مبارزه جهانی در سن 23 سالگی یاد می گیرد، تصمیم می گیرد نه برای افتخار، بلکه برای تقویت تکنیک های Bājíquán خود و درک اینکه “مبارزه واقعی” در مورد چیست، شرکت کند.

در تورنمنت نسخه توطئه Virtua Fighter 2 می بینیم که در طول اولین تورنمنت مبارزه جهانی، نگرش بیش از حد مشتاقانه او با مخالفت شرکت کنندگان در مسابقات روبرو شد. او توسط نینجا Kage-Maru، که آکیرا اکنون از او کینه ای دارد، شکست خورده و تحقیر شد. او پس از انجام تمرینات سخت، در دومین تورنمنت جهانی مبارزه شرکت می کند و برنده می شود. وقتی او جام را به پدربزرگش نشان می دهد، پیرمرد به سادگی پاسخ می دهد: “خودت را تملق نکن. تو هنوز به هیچ چیز مسلط نشده ای.”

آکیرا با این باور که هنوز قدرت واقعی خود را پیدا نکرده است، در سومین تورنمنت جهانی فایتینگ شرکت می کند و شکست می خورد. پس از تشویق پدربزرگش، آکیرا خود را در کوهستان منزوی می‌کند تا بیشتر تمرین کند، و همچنان در تلاش است تا بفهمد «جنگ واقعی» چیست. در حین تمرین، دعوتنامه چهارمین دوره مسابقات جهانی مبارزه را دریافت می کند. او وارد می شود و دوباره به Kage می بازد. با بازگشت به کوهستان، او حتی سخت تر تمرین می کند. آکیرا سپس در پنجمین مسابقات جهانی مبارزه شرکت می کند. نتایج او در حال حاضر ناشناخته است.

آکیرا یک هنرمند رزمی سنتی معمولی است که در بازی های مبارزه ای رایج است. سبک مورد علاقه او در باجیقوان به شدت بر استفاده از قسمت‌هایی از بالاتنه مانند آرنج، باسن و شانه‌ها برای هل دادن حریف متکی است. بیشترین آسیب ناشی از شتاب سریع بدن از فاصله کوتاه است. آکیرا تنها شخصیت قابل بازی است که از این تکنیک استفاده می کند و تنها کاربر متعارف دیگر پدربزرگش است.

آکیرا از مبارزه و ورود به مسابقات به دنبال پول یا افتخار نیست. او در عوض فقط برای آزمایش خود و توانایی هایش می جنگد. آکیرا همچنین به دنبال یادگیری معنای “جنگ واقعی” است، چیزی که پدربزرگش اطمینان می دهد که به مرور زمان یاد خواهد گرفت. آکیرا معمولاً با پوشیدن یک Gi مبارز بدون آستین سنتی، سفید یا سیاه، و هدبند دور موهای سیخ خود دیده می شود.

اشتراک گذاری
HDکیفیت
اورجینالضمانت کیفیت
WAV فرمت صدا
zip نوع فایل
6M حجم فایل دانلود
52 تعداد صدا
  • نظرات: 0

  • شناسه: 6027

  • انتشار: 1403/01/09

  • بروزرسانی:1403/01/22

  • دانلود بلافاصله بعد از خرید

جهت نمایش لینک ها ابتدا وارد شوید
محصولات پیشنهادی