دانلود صدای دست زدن و تشویق جمعیت
دانلود صدای دست زدن و تشویق جمعیت

دانلود صدای دست زدن و تشویق جمعیت

دانلود صدای دست زدن و تشویق جمعیت در قالب 484 افکت و جلوه صوتی از تشویق مردم در سالن های سینما، جشن ها،تئاتر، کنسرت ها، جشنواره ها و غیره که کاملترین پکیج افکت های دست زدن است را شامل می شود .

دانلود صدای دست زدن و تشویق جمعیت

خیلی از دوستان به ناب درخواست هایی که برای صدای درخواستی فرستاده بودن از کم بودن صدای دست زدن و سوت و کف مردم و جمیعت در تماشای کنسرت ها و سالن های سینما و غیره در سایت لیناسافت گله کرده بودند که به پاس احترام به این دوستان مجموعه کامل صدای دست زدن و کف و هورا در این مجموعه قرار داده شده است.

مطلب پیشنهادی دیگر :

این مجموعه شامل 484 جلوه صوتی بصورت کوتاه از افکت های صوتی جمعیت مختلف نشسته در سالن های سینما و تئاتر؛ کنسرت ها، جشنواره ها، اهدای هدیه و غیره کاملترین سری با کیفیت Mp3-320 استودیویی می باشد .

اطلاعات دانلودی صدای دست زدن و تشویق جمعیت: 

  • تعداد افکت صوتی : 484
  • کیفیت فایل های صوتی : mp3-320-48hz
  • رمز فایل دانلودی : www.linasoft.ir
  • حجم فایل دانلودی : 390 مگابایت

 


RIAL 52,000 – خرید و دانلود

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید