شماره حساب های سایت ندای تصویر

جهت واریز هزینه بصورت مستقیم به شماره حساب استودیو فلورانس می توانید با استفاده از روش های زیر نسبت به واریز هزینه خدمات استفاده نماید. این شماره حساب ها مستقیما مرتبط با شماره حساب مدیریت بوده و حتما برای پیگیری مبالغ واریزی با ما تماس حاصل نماید .

 

هشدار : در صورت خرابی درگاه های پرداخت لطفا از درگاه چایگزین استفاده کنید. و اگر هر دو درگاه خراب باشد سریعا به بخش پشتیبان آنلاین اطلاع دهید.

 


 • روش اول واریز کارت به کارت

با مراجعه به کارت خوان یا حساب اینترنتی بانکی می توانید واریز وجه را به شماره حساب کارتی زیر واریز نموده و اطلاع دهید .

 


بانک ملی – بنام مهدی کوهی

6037-9974-0059-6913


بانک ملت – بنام مهدی کوهی

6104-3389-5095-8989


شماره تماس اطلاع رسانی

09193068237

 


 • روش دوم شارژ کیف پول خرید

جهت سهولت در امر خرید با شارژ حساب کیف پول کاربری به هر مبلغ در فروشگاه ندای تصویر می توانید با 50 درصد تخفیف از محصولات و خدمات ما استفاده کنید. برای شارژ حساب کاربری ابتدا هزینه را واریز و سپس به شماره های مندرج در سایت ، ارتباط آنلاین، ایمیل و تلگرام اطلاع دهید تا روی حساب کاربری شما اعمال شود.

هزینه خرید محصولات اتوماتیک توسط سیستم از حساب کیف پول شما کسر خواهد شد . جهت شارژ کیف پول فروشگاه ندا تصویر و لیناسافت به مقدار دلخواه بعد از ثبت نام در سایت از طریق صفحه حساب کاربری خود بخش کیف پول استفاده کنید. به محض واریز هزینه حساب کاربری شما شارژ خواهد شد و می توانید بدون نیاز به شماره بانکی به راحتی خرید خود را انجام دهید.

نکته

 • در هنگام واریز یا انتقال وجه مورد نظر خود از طریق خودپرداز یا غیره… لطفا دقت فرمایید که شماره حساب و نام صاحب حساب و بانک مقصد را بدرستی بررسی کرده و سپس اقدام به واریز مبلغ فرمایید . چنانچه به دلایلی عملیات پرداخت در صورت اشتباه به حساب غیر این کسور و عدم دقت از جانب شما محسوب خواهد شد، لذا لینا سافت هیچگونه مسولیتی در قبال مبلغ واریز شده به حساب غیر توسط پرداخت کننده را نخواهد داشت و شما پرداخت کننده کلیه خیارات قانونی را از خود اسقاط می نماید.
 • کلیه حسابهای بانکی فوق ، بنام رباب بروفه یا مهدی کوهی می باشد.
 • در پایان پس از واریز وجه به یکی از شماره حسابهای لیناسافت شماره فیش و یا شماره پیگیری و بانکی که مبلغ را به آن واریز کرده اید از طریق فرم و کانال های ارتباطی اطلاع دهید .
 • دوستانی که بصورت تلفنی و یا از طریق تلگرام با مدیر فروش نسبت به دریافت تخفیف صحبت و راهنمایی می خواهند در صورتی که سفارشی را به توافق رسیدند خریدار  ۷۲ ساعت فرصت دارد تا به آن قیمت توافق شده خریداری نمایند . بعد این مهلت تخفیف حذف و با قیمت واقعی فروشگاه می توانند محصول را خریداری نمایند .
 • جهت رسیدگی سریعتر به سفارش شما ترجیحا یک sms به شماره 09193068237  نیز بزنید و ما را از خرید خود آگاه نمایید.

موارد امنیتی :

 • لطفا برای پرداخت امن از سیستم پرداخت بانکی خود استفاده کنید .
 • برای وارد کردن رمز دوم خود از طریق صفحه کیبورد امنیتی هر سامانه پرداختی استفاده کنید و از تایپ کردن خودداری کنید.
 • مسئولیت هر گونه اشتباهی در پرداخت به عهده ی شخص واریزکننده است پس تمنا دارم هنگام ارسال وجه مشخصات را کنترل فرمایید .
 • به سفارشاتی که وجه و فاکتور آن پرداخت نشده ترتیب اثر داده نمی شود.
 • سفارش های خرید پستی در  خرید های نقدی ظرف ۱۰ روز کاری نگهداری می شود و سپس از سیستم حذف می شود .  بعد از پرداخت در صورت عدم اطلاع از واریز پرداخت توسط واریز کننده معلق شده و لازم است که برای ترتیب اثر سفارشات حتما تماس گرفته شود .

ندای تصویر، سرعت در کار، دارا بودن بزرگترین آرشیو صوتی، استفاده از تخصص های ماهر، رعایت اصول و مبانی کارگردانی و تنظیم صدا شعار ما در عمل به تعهد خدماتی خود قرار داده است.

ندای تصویر اولین و بزرگترین سایت دانلود افکت صوتی در کشور با 5 سال سابقه درخشان با بیش از 900000+ افکت صوتی متنوع

 تمامی حقوق این سایت محفوظ و برای موسسه ندای تصویر است.

سئو و طراحی