سلام. ما ندای تصویر هستیم.

سایت ندای تصویر در سال 1396 رسما کار خود را با نام نمابانگ شروع کرد سپس در سال 1399 روی اسم و وب سایت اصلی خود به نام ندای تصویر منتقل شد و این نام فعالیت خود را رسما شروع کرد.

روزی که من این وب سایت را ایجاد کردم بر اساس نیاز خود در صداگذای یکی سریال انیمیشنی بود که نیاز شدیدی به انواع صدا داشتیم. آن زمان مثل الان سایت های مختلف که کپی از ایده ما است هنوز به وجود نیامده بودند و عمده تامین صداهای ما از سایت های خارجی و تهیه اشتراک آنها بود. اگر گشتی در فضای وب داشتید سایتی مرجع نبود بتواند هر نوع صدایی خواستیم در اختیار ما قرار دهد.

تا اینکه به فکرمان خطور کرد چرا ما خودمان در داخل کشور یک مرجع صدا نداشته باشیم؟ تا اینکه ایده راه اندازی ندای تصویر با ایده و منطبق با بومی کشورمون به وجود آمد.

هدف ما در این سایت تامین هر نوع صدا و افکت صوتی و موسیقی خام و جلوه های صوتی برای صداسازی و صداگذاری برنامه های مختلف نظیر انیمیشن، فیلم سینمایی، صداگذاری بازی، صداگذاری موشن گرافیک و برنامه های آموزشی بود. سعی می کنیم از سال جدید با ایده جدید کار را شروع کنیم و برنامه هایی در نظر گرفتیم تا نفسی تازه به صنعت صداسازی ایران بدمیم. ما در سایت ندای تصویر هر صدایی تاکید میکنم هر صدایی که بخواهید را تامین کردیم.

پس ندای تصویر با افتخار اولین، قدیمی ترین و تنها مرجع تخصصی دانلود افکت صوتی در کشور فعالیت خود را از سال 1396 شروع کرد چرا هیچ سایت داخلی در زمان شروع فعالیت ما در ایران در این امر فعالیت نداشت و به خود می بالیم از ایده ما سایت های زیاد کپی کرده و با اسم های مختلف فعالیت می کنند. چرا که ثابت کرد ما بهترین هستیم.بهترین می مانیم و بهترین را برای شما می سازیم.

این سایت به دور از هر نوع تبلیغات کلیکی و مخل آسایش کاربری می باشد. ما هر ماه هزینه زیادی برای نگهداری و تامین امنیت و سرعت سایت ها هزینه می کنیم. بخشی از این هزینه صرف نیروهای کاری روی سایت و بخشی صرف هزینه خود سایت می شود. بخشی از این هزینه توسط خود سایت و بخشی هم از جیب خود ما صرفا به خاطر عشق و علاقه روی سایت سرمایه گذاری می شود.

ما در برنامه داریم در سال جدید 1402 با یک قدرت و طرح خاص به ادامه فعالیت بپردازیم. برای رسیدن به هدف نیازمند حمایت شما از ندای تصویر هستیم. موفق باشید.

لیست خدمات ندای تصویر :

  • طراحی افکت صوتی برای برنامه های مختلف چند رسانه ای
  • طراحی افکت صوتی برای بازی و موشن گرافیک
  • ضبط صدای اختصاصی داخلی متناسب با نیاز صدای محیطی شما
13000+

عضو سایت ندای تصویر از 1396

900000+

مجموعه صدا

5 +

سال فعالیت مستمر