ندای تصویر
سبد خرید خالیست

موسیقی متن بازی Age of Wonders

خانه » موسیقی متن بازی Age of Wonders

موسیقی متن بازی Age of Wonders در قالب 30 موسیقی زیبا از مراحل این بازی زیبا می باشد که می توانید به رایگان در این مجموعه گوش کرده و یا دانلود کنید. سازنده موسیقی این بازی آقای آمور ابوت است که در ادامه به معرفی این هنرمند هم پرداختیم.

 

 

Age of Wonders

درباره بازی و موسیقی متن بازی Age of Wonders

بر قلمرو فانتزی طراحی خود حکومت کنید!
پادشاهان قدرتمند جادوگر به قلمروها بازگشته اند تا به عنوان خدایان در میان فانیان سلطنت کنند. برای تکامل مردم خود، Tomes of Magic را مدعی شوید و بر آنها مسلط شوید و برای نبردی حماسی آماده شوید که اعصار آینده را تعیین می کند.

قلمروهای جادویی جدید را در ترکیب امضای Age of Wonders از استراتژی 4X و مبارزات تاکتیکی نوبتی کاوش کنید. جناحی را کنترل کنید که با گسترش امپراتوری خود در هر نوبت، رشد می کند و تغییر می کند. تجربه ای بی پایان و قابل پخش را تجربه کنید، جایی که هر بازی فصل جدیدی را به حماسه در حال رشد شما اضافه می کند.

Age of Wonders یک بازی استراتژیک نوبتی است که در سال ۱۹۹۹ توسط Triumph Studios و Epic MegaGames ساخته شده و توسط Gathering of Developers منتشر شده است.

Age of Wonders یک چرخه تولید طولانی را پشت سر گذاشت و در ابتدا با نام World of Wonders ساخته شد. در سال 1997، تیم کار موجود خود را کنار گذاشت و توسعه را دوباره شروع کرد که نتیجه آن Age of Wonders بود.

این بازی نقدهای مثبتی دریافت کرد و موفقیت تجاری متوسطی داشت، با فروش جهانی تقریباً 200000 واحد تا سال 2001. این بازی یک فرنچایز را شروع کرد و پس از آن پنج دنباله به نام Age of Wonders II: The Wizard’s Throne، Age of Wonders: Shadow Magic، Age دنبال شد. از Wonders III، Age of Wonders: Planetfall و Age of Wonders 4. در سال 2010، اولین بازی مجدداً در GOG.com و Steam منتشر شد.

درباره آمور واندر

آمور واندر، متولد Amor E. Ebot یک هنرمند ضبط موسیقی، خواننده و ترانه سرا و وزیر عبادت است. این نه تنها یکی از بزرگترین علایق اوست، بلکه وظیفه ای از جانب خداست. آمور در حال حاضر به عنوان رهبر ستایش و عبادت و مدیر گروه کر در کلیسای محلی خود، Omega Fire Ministries مریلند خدمت می کند.

آمور که از پدر و مادری آفریقایی، هر دو خواننده (پدر کامرونی و مادر اکواتو گینه) و آخرین فرزند چهار فرزند، که همگی عاشق موسیقی بودند، به دنیا آمد، با گوش دادن به انواع موسیقی بزرگ شد. به یاد نمی‌آورم روزی را در خانه بدون دستگاه ضبط یا کاست (برای آن‌هایی که می‌دانند چیست، شما را به دهه 80 برمی‌گرداند… لل) یا سی‌دی‌پلی، بدون وقفه پخش شده و همه فقط آواز می‌خوانند، سپری شده باشد. !” او بازگو می کند. «همیشه این فضای شاد و پرنشاط در خانه بود» به قول معروف موسیقی زندگی است!