موسیقی ساخت مستند طبیعت - کوهها
موسیقی ساخت مستند طبیعت - کوهها

موسیقی ساخت مستند طبیعت – کوهها

موسیقی ساخت مستند طبیعت – کوهها مجموعه ای از قطعات ساخته شده بی کلام جهت استفاده در صدا گذاری فیلم های مستند طبیعت مربوط به نمایش عظمت و بزرگی محیط طبیعت می باشد .

موسیقی ساخت مستند طبیعت – کوهها

اگر قصد صدای گذاری فیلم های مستند برای نمایش عظمت بخش هایی از طبیعت را دارید این مجموعه در قالب 35 موسیقی بی کلام با کیفیت بالا بصورت بی کلام کمک میکند تا بتوانید به سادگی برای برنامه های خود استفاده نماید.

این مجموعه توسط طراحان موسیقـی بزرگ دنیا برای استفاده در متن فیلم ها طراحی شده است. لذا با توجه به احساسی و عاطفی بودن این مجموعه قابل استفاده در بخش های مختلف تدوین فیلم های مستند را دارا می باشد.

اگر قصد دارید تا عظیمت و بزرگی کوها، زیبایی طبیعت و مناظر حیرت انگیز شهرها و کشورها یا مستند هایی در زمینه تداعی بزرگی کهکشان و فضای خارج از جو یا تغییرات عظیم آب و هوایی با این مجموعه موسیقی به تصویر بکشید پیشنهاد ما به شما می باشد.


[av_video src=’http://dl.linasoft.ir/SFX/1399/01/demo-www.linasoft.ir.mp4′ mobile_image=” attachment=” attachment_size=” format=’16-9′ width=’16’ height=’9′ conditional_play=” id=” custom_class=” av_uid=’av-wb9vbs’]

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد موسیقی : ۳۵ قطعه
  • کیفیت فایل صوتی : Mp3-320
  • حجم فایل دانلودی : ۱۷۷ مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید