ندای تصویر
سبد خرید خالیست

موسیقی بازی Sonic Generations

خانه » موسیقی بازی Sonic Generations

موسیقی بازی Sonic Generations شامل 40 موسیقی زیبا و ب کلام مربوط به بازی محبوب سونیک می باشد که می توانید با کیفیت عالی در این مجموعه به رایگان دانلود کنید. تمام موسیقی از موتور صوتی باز ها استخراج شده است.

 

 


Sonic Generations

درباره بازی Sonic Generations

Sonic Generations[b] یک بازی پلتفرم در سال ۲۰۱۱ است که توسط تیم Sonic توسعه یافته و توسط سگا برای پلی‌استیشن 3، ایکس‌باکس 360، ویندوز و نینتندو 3DS منتشر شده است. این بازی که به مناسبت بیستمین سالگرد سری Sonic the Hedgehog تولید شده است، سونیک و تیلز یاری اش را دنبال می کند که با خود مدرن خود اتحاد تشکیل می دهند. این بازی دارای دو سبک گیم پلی است: «کلاسیک»، که از منظر اسکرول جانبی مانند بازی‌های اصلی سگا جنسیس سونیک بازی می‌کند، و «مدرن»، سطوح سه بعدی شبیه به سطوح Sonic Unleashed (2008) و Sonic Colors (2010) .

توسعه Sonic Generations پس از اتمام Unleashed آغاز شد. تیم Sonic به دنبال این بود که محبوب‌ترین جنبه‌های فرنچایز را با وضوح بالا دوباره تصور کند و بازی را با استفاده از موتور Hedgehog توسعه داد. هر مکان و بسیاری از باس‌ها در بازی قبلاً در یک ورودی قبلی در این سری دیده می‌شدند، که بازی شامل ارجاعات متعدد دیگری به ورودی‌های گذشته است. Devil’s Details و Dimps به ترتیب به ایجاد نسخه های Windows و 3DS کمک کردند. نسخه ویندوز به خاطر صحنه مودینگ فعال خود، جایی که یک جامعه اختصاصی مکانیک‌ها، سطوح و دارایی‌های گیم‌پلی جدیدی را برای بازی ایجاد می‌کند، مورد توجه قرار گرفته است.

این بازی نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد و به موفقیت تجاری دست یافت و تا ماه می 2012 به فروش 1.85 میلیون نسخه رسید. منتقدان تصاویر، صدا و گیم پلی آن را از نکات برجسته دانستند و آن را ادای احترام خوبی برای این فرنچایز نامیدند. همچنین انتقاداتی را نیز دریافت کرد، بیشتر به خاطر مشکلات گاه به گاه نرخ فریم و کنترل آن. استقبال از نسخه 3DS مختلط بود. منتقدان طول و طراحی کوتاه آن را مورد انتقاد قرار دادند و آن را بدتر از بازی های قبلی سونیک Dimps دانستند. تکرار کلاسیک سونیک معرفی شده در بازی همچنان در سراسر فرنچایز ظاهر شده است.