ندای تصویر
سبد خرید خالیست

موسیقی بازی Mortal Kombat 3

خانه » موسیقی بازی Mortal Kombat 3

موسیقی بازی Mortal Kombat 3 شامل تمام موسیقی های این بازی قدیمی و محبوب نسخه سگا می باشد که می توانید آرشیو صوتی مربوط به موسیقی این بازی از جمله موسیقی متن بازی، موسیقی فیتالیتی، موسیقی های پیروزی و موسیقی های مربوط به اینتروی بازی را گوش کرده و دانلود کنید.

موسیقی بازی Mortal Kombat 3


Mortal Kombat 3 یک بازی مبارزه ای آرکید است که در سال 1995 توسط Midway Games ساخته شده است. این سومین قسمت اصلی از مجموعه مورتال کامبت و دنباله ای بر مورتال کمبت II در سال 1993 است. مانند بازی‌های قبلی، این بازی دارای شخصیت‌هایی است که بازیکنان از بین آن‌ها انتخاب می‌کنند و در یک سری نبرد با سایر حریفان هدایت می‌شوند. بازی از داستان مسابقات پیشینیان خود دوری می‌کند، زیرا جنگجویان مختلف به جای آن با شائو کان بازگشته، که عروسش سیندل را زنده کرده و تهاجم به Earthrealm را آغاز کرده است، مبارزه می‌کنند.

قسمت سوم Mortal Kombat حملات خونین و خونینی را که سریال را تعریف می کرد حفظ می کند. انواع جدیدی از حرکات پایانی Fatality از جمله Animalities را معرفی می کند. دیگر ویژگی‌های جدید این سری ترکیب‌ها، توالی‌های از پیش تعریف‌شده مورد استفاده برای انجام یک سری حملات متوالی بود. دکمه جدید “Run” به بازیکنان اجازه می دهد تا برای مدت کوتاهی به سمت حریف حرکت کنند و سیستم جدید “Kombat Kodes” به بازیکنان اجازه می دهد تا نمادهای مختلفی را قبل از مسابقات دو نفره وارد کنند تا قفل برخی از ویژگی های اضافی بازی را باز کنند.