ندای تصویر
سبد خرید خالیست

موسیقی بازی کلاسیک Rush’n Attack

خانه » موسیقی بازی کلاسیک Rush’n Attack

موسیقی بازی کلاسیک Rush’n Attack شامل 21 موسیقی و موزیک های کوتاه ابتدا و انتهای بازی به همراه اکشن های موزیکال داخل بازی می باشد که می توانید با کیفیت بالا در این بخش گوش کرده و دانلود کنید.

 

 

Rush'n Attack 

درباره بازی کلاسیک Rush’n Attack

Rush’n Attack که در ژاپن و اروپا با نام Green Beret[a] نیز شناخته می‌شود، یک بازی ویدیویی اجرا و هک و اسلش است که توسط Konami برای بازی‌های آرکید در سال 1985 ساخته و منتشر شد و بعداً به Nintendo Entertainment تبدیل شد. سیستم و کامپیوترهای خانگی. عنوان آن در آمریکای شمالی نمایشی است بر روی عبارت “حمله روسیه” به دلیل فضای جنگ سرد آن. به سیستم‌های خانگی منتقل شد و به موفقیتی حیاتی و تجاری برای آرکیدها و رایانه‌های خانگی تبدیل شد.

بازیکنان نقش کلاه سبزهای عملیات ویژه ایالات متحده را بر عهده می گیرند (به نام های استیو و بن در پوستر تبلیغاتی Famicom ژاپنی) که در حال نفوذ به پایگاه نظامی دشمن برای نجات اسرا از اعدام با جوخه تیراندازی هستند. چهار مرحله وجود دارد که هر مرحله با گروه خاصی از کمین گران به پایان می رسد:

منطقه مارشالینگ، با یک کامیون از دشمنان پرش به پایان می رسد
بندر، با یک بسته ژرمن شپرد به پایان می رسد
پایگاه هوایی، با سه اتوژیرو به پایان می رسد
کمپ سیبری، با اپراتور پرتاب کننده شعله به پایان می رسد
نیروهای مسلح شوروی که در هر مرحله حمله می کنند عبارتند از: سربازان، توپچی ها، دوندگان تدارکات، متخصصان رزمی، سربازان جت پک، ژرمن شپردها، چتربازان، ژیروکوپترها و شعله اندازان.

چاقوی رزمی همه جا حاضر را می توان با سلاح های دستگیر شده تکمیل کرد. با از بین بردن برخی از شبه نظامیان روسی، بازیکنان می توانند یک شعله افکن سه تیر، یک آر پی جی چهار تیر یا یک بسته نارنجک دستی سه تایی به دست آورند. هنگامی که ماموریت به پایان رسید، چهار اسیر جنگی نجات یافته سلام می کنند و بازیکن بازی را از مرحله اول در سطح دشواری بعدی تکرار می کند. محدودیت زمانی نامرئی بازیکن را می کشد.