ندای تصویر
سبد خرید خالیست

موسیقی بازی نبرد خونین | Mortal Kombat 2

خانه » موسیقی بازی نبرد خونین | Mortal Kombat 2
مشخصات

موسیقی بازی نبرد خونین | Mortal Kombat 2 از سری بازی های قدیمی کنسول سگا می باشد که می توانید در این بخش موسیقی و برخی از جلوه های صوتی این بازی مهیج را دانلود کنید.

موسیقی بازی نبرد خونین | Mortal Kombat 2


موسیقی بازی نبرد خونین

درباره بازی Mortal Kombat II

Mortal Kombat II یک بازی مبارزه ای است که در اصل توسط Midway برای آرکیدها در سال 1993 تولید شد. این بازی به چندین سیستم خانگی از جمله MS-DOS، Amiga، Game Boy، Game Gear، Sega Genesis، 32X، Sega Saturn، Super Nintendo Entertainment System منتقل شد. و پلی استیشن فقط در ژاپن، عمدتاً در نسخه های دارای مجوز توسعه یافته توسط Probe Software (که بعداً به Probe Entertainment برای برخی از پورت های بازی تغییر نام یافت) و Sculptured Software و منتشر شده توسط Acclaim Entertainment (در حال حاضر توسط Warner Bros. Interactive Entertainment توزیع می شود).

این دومین قسمت اصلی از سری Mortal Kombat و دنباله‌ای بر Mortal Kombat در سال 1992 است که گیم‌پلی بازی را بهبود می‌بخشد و افسانه‌های Mortal Kombat اصلی را گسترش می‌دهد، حرکت‌های پایانی متنوع‌تری را معرفی می‌کند (شامل چندین Fatalities برای هر شخصیت و پایان‌دهنده‌های جدید، مانند Babality). و دوستی) و چندین شخصیت نمادین، مانند کیتانا، میلینا، کونگ لائو، شخصیت پنهان Noob Saibot، و شرور تکرارشونده سریال، Shao Kahn. داستان بازی از بازی اول ادامه پیدا می‌کند و شامل مسابقات بعدی Mortal Kombat است که در قلمروی دیگر Outworld برگزار می‌شود و نمایندگان Outworld و Earthrealm در راه مبارزه با یکدیگر برای به چالش کشیدن امپراتور شیطان Shao Kahn هستند.