ندای تصویر
سبد خرید خالیست

موسیقی بازی قدیمی مورتال کمبات 1

خانه » موسیقی بازی قدیمی مورتال کمبات 1

موسیقی بازی قدیمی مورتال کمبات 1 شامل 15 موسیقی محبوب این بازی به صورت کامل به همراه موسیقی های کوتاه پیروزی آنها در مسابقات مبارزات خونین می باشد که می توانید به رایگان گوش کرده و دانلود کنید.

 

Mortal Kombat یک فرنچایز رسانه ای آمریکایی است که بر مجموعه ای از بازی های ویدیویی مبارزه ای متمرکز است که در ابتدا توسط Midway Games در سال 1992 ساخته شد. بازی اصلی Mortal Kombat مجموعه‌ای متشکل از بازی‌های اکشن ماجراجویی، مجموعه‌ای از کتاب‌های مصور، یک بازی کارتی، فیلم‌ها، یک سریال تلویزیونی انیمیشن و یک تور اکشن زنده را ایجاد کرد. Mortal Kombat به پرفروش‌ترین فرنچایز بازی‌های مبارزه‌ای در سراسر جهان و یکی از پردرآمدترین فرنچایزهای رسانه‌ای در تمام دوران تبدیل شده است.


درباره سازنده موسیقی بازی قدیمی مورتال کمبات 1

Mortal Kombat: The Album یک آلبوم موسیقی متن اثر The Immortals (موریس “پراگا خان” انگلن و اولیویه آدامز) است که در سال 1994 برای همراهی نسخه های خانگی بازی ویدئویی Mortal Kombat منتشر شد. تبلیغات تلویزیونی برای نسخه های خانگی شامل یک پلاگین مختصر برای آلبوم در پایان بود.تک آهنگ مورتال کمبت (تکنو-سندرم) در سال 1992 منتشر شد.

انجلن و آدامز پس از موفقیت گروه تکنو/صنعتی/ جدید خود یعنی Lords of Acid توسط Midway Games دعوت شدند و سپس یک نسخه از بازی، اطلاعات دقیق درباره شخصیت‌های مختلف و کتابخانه‌ای از جلوه‌های صوتی برای نمونه در اختیارشان قرار گرفت. ، یک ماه فرصت دادند تا آلبومی را در بین تورهای پروژه خود بسازند. این آلبوم دارای یک آهنگ تکنو برای هر یک از 7 شخصیت قابل پخش، و همچنین رئیس گورو، به همراه دو قطعه دیگر بود. یکی از آن ها، هیپنوتیک هاوس (مورتال کمبت) به عنوان مقدمه در سی دی مورتال کامبت سگا استفاده شد.

دیگری، مورتال کامبت (تکنو-سندرم)، تنها تلاش انفرادی بود، زیرا انگلن برای جلسه ای با کمپانی ضبط خود ترک کرده بود و آدامز را ترک کرد تا آهنگ را خودش روی کامپیوتر Atari ST خود انجام دهد. “سندروم تکنو” با فریاد مشخص “مورتال کمبت!” – برگرفته از تبلیغات تجاری “Mortal Monday” که نسخه کنسول خانگی بازی را تبلیغ می کند – متعاقباً به دلیل استفاده از آن در فیلم 1995 به “آهنگ مورتال کامبت” معروف شد و نسخه های ریمیکس این آهنگ همچنان با آن همراه است.

فرنچایز Mortal Kombat. موسیقی متن به رتبه 10 در جدول بیلبورد 200 رسید. جاناتان اویاما، که برای Venturebeat می نویسد، ادعا می کند که سندرم تکنو بر اساس “منطقه گرگ و میش” توسط 2 Unlimited ساخته شده است، اما آدامز و انگلن گفته اند که این شباهت تصادفی بوده و هیچ اقدام قانونی انجام نشده است.این فریاد توسط بازیگر کایل وایات انجام شد.

«سندروم تکنو» همچنین یک آهنگ مخفی است که در نسخه سی‌دی سگا مورتال کامبت زمانی که فرد انتخاب می‌کند وارد حالت «موسیقی متن» در صفحه معرفی سی‌دی سگا شود، نمایش داده می‌شود. همچنین می توان با قرار دادن سی دی در پخش کننده سی دی و انتخاب قطعه 17 به آن دسترسی داشت.