صدای پرنده گان - نقطه ای

صدای پرنده گان – نقطه ای مجموعه ای در قالب 150 افکت صوتی از صدای انواع پرندگان جنگلی بصورت نقطه ای و کوتاه جهت صداگذاری دقیق در پروسه تدوین صدا می باشد که قابل استفاده در صدا گذاری انیمیشن و بازی ساز را برای شما فراهم میکند.

صدای پرنده گان – نقطه ای

افکت های صوتی این مجموعه بصورت نقطه ای در فرایند صدا گذاری محیطی و شبیه سازی صدای محیط جنگل به کار می رود لذا برای ترکیب این مجموعه لازم است تا صداهای محیطی مختلف را با یکدیگر ترکیب و از صدای پرندگان این مجموعه بصورت هوشمندانه برای صدا گذاری استفاده کرد.

این تکنیک بیشتر در صنعت بازی  مورد استفاده قرار میگرد به عنوان مثال وقتی به نقطه ای یا بخشی شخصیت بازی اشاره یا تلنگری زند با یک تیک افکت صوتی پرنده بصورت کوتاه مواجه خواهد شد.

در حوزه تدوین و صدا گذاری برنامه های مختلف مثل انیمیشن  از این مجموعه برای دقت در صداگذاری موجودات محیطی پرندگان در لا به لای صدای محیطی کاربرد دارد. گاها با توجه به دیالوگ و صدای دوبله ممکن است جایی نخواهید صدای پرنده را داشته باشید یا بخواهید در نقطه ای از دیالوگ با اعمال افکت صوتی پرنده تاکید یا مفهومی را برسانید.

در مبحث مربوط به صدای گذاری ساخت مستند طبیعت جنگل هم می توانید از این مجموعه که شامل صدای انواع پرندگان روز فعال و شب فعال است دسترسی داشته باشید که می توان به صدای انواع قناری، صدای جغد، صدای طوطی، صدای چکاوک و غیره اشاره کرد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 150 فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 10 مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی :WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

عضویت ویژه 1 روزه

عضویت ویژه 30 روزه

سرعت در کار، دارا بودن بزرگترین آرشیو صوتی، استفاده از تخصص های ماهر، رعایت اصول و مبانی کارگردانی و تنظیم صدا شعار ما در عمل به تعهد خدماتی ما هست.

seo و بهینه سازی : لیناسافت

© تمامی حقوق این وب سایت و متعلق به ندای تصویر می باشد.

سایت ندای تصویر به دلیل مهاجرت به فروش می رسد. اطلاعات بیشتر : 09175023520