صدای هیولای حشره ای Bugger hc از سری دشمنان بازی هالو 3 می باشد که به حشره انسان نما با قابلیت پرواز و حمله می باشد.

این مجموعه شامل صداهای کامل این موجود به همراه اکشن های پرواز کردن و صدای بال زدن آن می باشد.

صدای هیولای حشره ای Bugger

اگر بخواهیم به روشی ساده محتویات این مجموعه را برای شما توضیح دهیم باید بگویم این صداها به شما کمک می‌کند تا بتوانید انواع صداهای حشره های انگلی و جهش  یافته شبیه انسان را صداگذاری کنید.

از صداهای مهم این مجموعه انواع صدای راه رفتن این موجودات با صداهای پرز مانند و صدای بال زدن و پرواز آن در حالت های مختلف بلند شدن، پرواز کردن، نشستن و غیره را شامل می شود.

Drone-Bugger

Drone-Bugger

در تصویر بالا ما یک نمای کلی از این حشره انگلی را قرار دادیم که می توانید به کیفیت و نوع صداهای این مجموعه پی ببرید. این حشره از دشمنان بازی معروف Halo 3 می باشد.

 

 


 

 

اطلاعات بیشتر درباره Bugger

نام دیگر این پرنده Yanme’e می باشد که به آن هواپیمای بدون سرنشین هم اطلاق می باشد. همانند حشرات تمایل به زندگی کندویی دارد. لذا از ملکه مادر دفاع می‌کند تا شخصیت بازی هالو 3 به آن آسیبی نرساند.

این حشره برای کمین کردن و حمله غافلگیرانه برای نیروهای دشمن عمل می‌کنند.

از توانایی پرواز و جهش های کوتاه برای سرعت در حمله بهره می برند و اینکه چنگال های تهاجمی آنها قادر به آلوده کردن هر شخص تماس گیرنده را دارا می‌باشد.

این حشره از نادر گونه های جهش یافته با تکنولوژی بالا می باشد که می توانید برای موجودات دنیای کهکشان در طراحی بازی خود استفاده کنید. ( اطلاعات بیشتر )

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

عضویت ویژه 1 روزه

عضویت ویژه 30 روزه

سرعت در کار، دارا بودن بزرگترین آرشیو صوتی، استفاده از تخصص های ماهر، رعایت اصول و مبانی کارگردانی و تنظیم صدا شعار ما در عمل به تعهد خدماتی ما هست.

seo و بهینه سازی : لیناسافت

© تمامی حقوق این وب سایت و متعلق به ندای تصویر می باشد.

سایت ندای تصویر به دلیل مهاجرت به فروش می رسد. اطلاعات بیشتر : 09175023520