صدای غول و هیولا 5
صدای غول و هیولا 5

صدای غول و هیولا 5

صدای غول و هیولا 5 سری سوم از مجموعه افکت های صوتی مرتبط با اکشن های صوتی هیولا و غول یا موجودات غول پیکر از نمای نزدیک می باشد که کمک میکند تا صداهایی از نفس کشیدن ، هیس کردن، خرناس کشیدن را در اختیار داشته باشید.

صدای غول و هیولا 5

در این سری ما مجموعه ای در قالب 111 افکت صوتی متنوع از اکشن های صوتی غول و موجودات فانتزی غول پیکر برای ساخت جلوه های صوتی سینمایی، بازی و انیمیشن برای دانلود و استفاده شما با کیفیت بالا قرار دادیم. در این مجموعه شما به تنوع و اکشن های صوتی متنوعی از این دست صداها دسترسی دارید.

افکت صوتی پیشنهادی :

از جمله افکت های صوتی این مجموعه شامل راه رفتن با خشم، تند تند نفس کشیدن، خشمناک نفس کشیدن، غرش و خرناس کشیدن ، تنفس های آرام و سریع ، دویدن و غیره برای اکشن های مختلف را شامل می شود.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 111 فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 140 مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.