صدای اسلحه های فانتزی کودکانه
صدای اسلحه های فانتزی کودکانه

صدای اسلحه های فانتزی کودکانه

صدای اسلحه های فانتزی کودکانه مجموعه ای در قالب 1100 افکت و اکشن صوتی صدای اسلحه ها در مدل های مختلف قدیمی و جدید می باشد که قابل صدا گذاری در ساخت انواع بازی و برنامه های اکشن جنگی در حوزه کودک می باشد.

صدای اسلحه های فانتزی کودکانه

اکشن و افکت های صوتی مرتبط با اسلحه های مختلف جنگی را بصورت واقعی در قالب هزاران افکت صوتی متنوع در سایت ندای تصویر برای دانلود شما قرار دادیم ولی کمتر توجهی به افکت های صوتی اسلحه های فانتزی کودکانه شده است.

در این مجموعه اکشن و افکت های صوتی مختلفی در قالب 1100 افکت و اکشن انواع اسلحه های فانتزی و کودکانه شامل اسلحه های شارژی، لیزری، اسلحه های گلوله انداز، اسلحه های توپ انداز و انواع مسلسل و کلت های کودکانه می باشد.

دیگر افکت های صوتی پیشنهادی : دانلود صدای اسلحه ها برای ساخت بازی

با توجه به فانتزی بودن این مجموعه قابل استفاده در طراحی و ساخت انواع بازی، انواع موشن گرافیک و انیمیشن های متحرک با موضوع جنگ و مبارزه با اسلحه های فانتزی می باشد که با کیفیت بالا برای صدا گذاری برخوردار می باشد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 1100 فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 100 مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

نمونه ای از افکت های صوتی این مجموعه در طراحی یکی از بازی های موبایل :

 

 


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.