سفارش افکت صوتی

 

سفارش افکت صوتی خدمتی جدید از گروه ندای تصویر می باشد که با هدف ایجاد و تامین صداهای مورد نیاز شما به صورت ویژه طراحی شده است. چنانچه شما تولید کننده یا سازنده برنامه های مختلف صوتی و تصویری هسید و دنبال صدایی هستید که خاص بوده و در دسترس نیست می توانید از این بخش سفارش دهید.

سفارش افکت صوتی شامل چه چیزی است؟

تمامی هنرمندان و عزیزانی که در حوزه های مختلف هنری سینما و تلویزیون کار می کنند در زمان تدوین صدا و طراحی افکت صوتی گاها به یکسری نیازاتی می رسند که به سادگی در دسترس نیست یا نیاز است تا این صداها طراحی و سپس ارسال شود.

ما در این مجموعه قصد داریم به شما کمک کنیم بتوانید به راحتی هر صدایی که مد نظر شما است را سفارش دهید تا برای شما آن را تهیه و در اختیار قرار دهیم.

تنوع و مجموعه های صوتی سایت بسیار زیاد است و جستجو و پیدا کردن صداهایی که بتواند نیاز شما را تامین کند دردسر دارد. چنانچه به صدایی خاص نیاز دارید می توانید از طریق شماره 09193068237 واتس اپ سفارش دهید تا این صدا برای شما تهیه شود.

شرایط و نیز هزینه تهیه افکت صوتی اختصاصی متناسب با نیاز شما تعیین می شود.

ندای تصویر، سرعت در کار، دارا بودن بزرگترین آرشیو صوتی، استفاده از تخصص های ماهر، رعایت اصول و مبانی کارگردانی و تنظیم صدا شعار ما در عمل به تعهد خدماتی خود قرار داده است.

ندای تصویر اولین و بزرگترین سایت دانلود افکت صوتی در کشور با 5 سال سابقه درخشان با بیش از 900000+ افکت صوتی متنوع

 تمامی حقوق این سایت محفوظ و برای موسسه ندای تصویر است.

سئو و طراحی