دانلود صدای بشکن زدن
دانلود صدای بشکن زدن

دانلود صدای بشکن زدن

دانلود صدای بشکن زدن مجموعه ای در قالب 16 افکت صوتی بشکن زدن یکدستی در حالت های مختلف می باشد که می توانید در این مجموعه به رایگان دانلود کنید.

دانلود صدای بشـکن زدن

اکشن های صوتی مرتبط با صدای انسانی را در قالب هزاران افکت صوتی متنوع در بخش صداهای انسانی برای دانلود شما قرار دادیم که می توانید از این لینک دسترسی داشته باشید.

در این مجموعه سری دیگری از افکت های صوتی رایگان مربوط به صدای بشکن زدن تک انگشت را برای دانلود شما قرار دادیم که می توانید از لینک زیر به رایگان دانلود کنید.

اطلاعات دانلودی :

  • تعداد افکت صوتی : 16 فایل صوتی
  • کیفیت فایل صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.liansoft.ir
  • حجم فایل دانلودی : 2 مگابایت

 


[av_button_big label=’دانلود مجموعه’ description_pos=’below’ icon_select=’no’ icon=’ue800′ font=’entypo-fontello’ title_attr=” color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ color_hover=’theme-color-highlight’ custom_bg_hover=’#444444′ custom_font=’#ffffff’ link=’manually,http://dl.linasoft.ir/SFX/1399/08/Finger-snap-www.linasoft.ir.zip’ link_target=’_blank’ id=” custom_class=” av_uid=’av-2t2ssi’ admin_preview_bg=”][/av_button_big]

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید