افکت صوتی SUPERMAN

افکت صوتی Superman از سری مجموعه جلوه های صوتی مربوط به شخصیت های دنیای سینمای مارول می باشد که می توانید اکشن های صوتی این قهرمان شکست ناپذیر را دانلود کنید.

افکت صوتی Superman

اگر شما هم فصد دارید در طراحی بازی یا موشن گرافیک از صداهای مرتبط با شخصیت های سینمایی استفاده کنید، ما تمام جلوه های صوتی مرتبط با این شخصیت را برای کیفیت بالا در این مجموعه انتخاب کرده‌ایم.

مجموعه افکت صوتی Superman شامل تمام اکشن و حالت های مبارزه تا شلیک لیزر و قدرت های ویژه این بازیکن به همراه اکشن‌هایی از پرواز کردن و معلق ماندن را شامل می شود.

همچنین صداهایی از فوت کردن و یخ زدن، صدای شنل، صدای پرواز ، ظاهر شدن، خراب کردن، ظاهر شدن و غیره را نیز شامل می شود.

تقریبا می توان گفت تمام صداهایی که در مجموعه فیلم های سوپر من استفاده شده در این مجموعه موجود می باشد.

لازم به توضیح است صداهای وکال و یا صحبت کردن این شخصیت در این مجموعه وجود ندارد و صرفا تمام اکشن و جلوه های صوتی را شامل می شود.

 

بخش هایی از این مجموعه صوتی

 


RIAL 55,000 – خرید

 


درباره شخصیت سوپر من Superman

سوپرمن یک شخصیت داستانی است که اولین بار در کتاب های طنز آمریکایی منتشر شده توسط DC Comics ظاهر شد.

این شخصیت توسط نویسنده جری سیگل و هنرمند جو شوستر خلق شد و اولین بار در کتاب طنز Action Comics  (جلد مربوط به ژوئن 1938 و منتشر شده در 18 آوریل 1938) ظاهر شد.

سوپرمن با تعدادی دیگر از رسانه ها نیز به تصویر کشیده شده است که شامل سریال های رادیویی ، رمان ها ، فیلم ها ، نمایش های تلویزیونی و تئاتر است.

سوپرمن در سیاره کریپتون متولد شد و در بدو تولد نام کال-ال به او داده شد. هنگامی که کودک بود ، والدینش لحظاتی قبل از نابودی کریپتون در یک فاجعه طبیعی ، او را با یک سفینه فضایی کوچک به زمین فرستادند.

کشتی او در حومه آمریکا ، نزدیک شهر خیالی اسمالویل قرار گرفت. وی توسط کشاورزان جاناتان و مارتا کنت پیدا شد و به فرزندی پذیرفته شد که او را کلارک کنت نامیدند.

کلارک توانایی های مختلف فوق بشری مانند قدرت خارق العاده و پوست غیر قابل نفوذ را پیدا کرد والدین فرزندخوانده او به او توصیه کردند که از توانایی های خود برای منافع بشریت استفاده کند.

او تصمیم گرفت با هوشیاری با جرم مبارزه کند. او برای محافظت از حریم شخصی خود ، به لباسی رنگارنگ تبدیل می شود و هنگام مبارزه با جرم از نا.م مستعار “سوپرمن” استفاده می کند.

محل زندگی سوپر من

کلارک کنت در شهر خیالی متروپولیس آمریکا زندگی می کند ، جایی که او به عنوان یک روزنامه نگار برای Daily Planet کار می کند.

از شخصیت های فرعی سوپرمن می توان به علاقه مندی او و روزنامه نگار روزنامه نگار لوئیس لین ، جیمی اولسن عکاس Daily Planet و پری وایت سردبیر اصلی اشاره کرد.

دشمن دلاور او لکس لوتر ، دانشمند دیوانه و تاجر بی رحم است. دشمنان دیگر وی شامل Darkseid ، Brainiac ، General Zod ، Doomsday ، Metallo و … هستند. ( اطلاعات تکمیلی )

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

عضویت ویژه 1 روزه

عضویت ویژه 30 روزه

سرعت در کار، دارا بودن بزرگترین آرشیو صوتی، استفاده از تخصص های ماهر، رعایت اصول و مبانی کارگردانی و تنظیم صدا شعار ما در عمل به تعهد خدماتی ما هست.

seo و بهینه سازی : لیناسافت

© تمامی حقوق این وب سایت و متعلق به ندای تصویر می باشد.

سایت ندای تصویر به دلیل مهاجرت به فروش می رسد. اطلاعات بیشتر : 09175023520