افکت صوتی پاسخ درست و غلط 2

افکت صوتی پاسخ درست و غلط 2 سری دوم از مجموعه افکت و اکشن های صوتی کلیک روی دکمه و صداهای هشدار و خطا به همراه اکشن های متنوعی از روشن شدن انواع چراغ بصورت های توالی را دارا می باشد که می توانید با کیفیت بالا در این مجموعه دانلود کنید.

افکت صوتی پاسخ درست و غلط 2

تنواع مختلفی از افکت های صوتی مرتبط با کلیک کردن و صدای دکمه در جنسیت های مختلف را برای شما در سایت ندای تصویر قرار دادیم. در این بخش سری دیگری از مجموعه افکت صوتی پاسخ غلط و درست با اکشن هایی از کلیک را برای شما انتخاب کرده ایم.

این مجموعه شامل افکت هایی متنوع از صدای خطا و هشدار و ارور در شدت و ملودی های متنوع می باشد که مناسب صدا گذاری برای ایجاد اکشن پاسخ غلط یا کلیک روی دکمه جهت خطا و ناموفق مناسب می باشد.

در مجموعه دیگر اکشن های صوتی متنوع از کلیک روی دکمه برای ایجاد باز شدن، فعال شدن، پاسخ درست گفتن یا حالت هایی از قبلی اکشن اجرای برنامه قرار گرفته است. این مجموعه مناسب طراحی موشن گرافیک و بازی سازی در حوزه های مختلف را دارا می باشد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 192 فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 170 مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

RIAL 60,000 – خرید

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

عضویت ویژه 1 روزه

عضویت ویژه 30 روزه

سرعت در کار، دارا بودن بزرگترین آرشیو صوتی، استفاده از تخصص های ماهر، رعایت اصول و مبانی کارگردانی و تنظیم صدا شعار ما در عمل به تعهد خدماتی ما هست.

seo و بهینه سازی : لیناسافت

© تمامی حقوق این وب سایت و متعلق به ندای تصویر می باشد.

سایت ندای تصویر به دلیل مهاجرت به فروش می رسد. اطلاعات بیشتر : 09175023520