افکت صوتی طراحی بازی کلاسیک
افکت صوتی طراحی بازی کلاسیک

افکت صوتی طراحی بازی کلاسیک

افکت صوتی طراحی بازی کلاسیک مجموعه ای ویژه در قالب 1500 افکت و اکشن صوتی ویژه طراحی انواع بازی های کلاسیک دو بعدی و سه بعدی می باشد که می توانید در طراحی صدای بازی مورد استفاده قرار دهید.

افکت صوتی طراحی بازی کلاسیک

این مجموعه منتخبی از جلوه های صوتی متنوع و اکشن های صوتی مختلفی می باشد که شما را قادر می سازد انواع بازی به سبک فانتزی بصورت دو به بعدی و سه بعدی برای کنسول های موبایل و رایانه ای طراحی کنید.

این مجموعه مناسب  صدای ساخت بازی به سبک های پازلی، بازی های جورجین، بازی های جنگی و معمایی ، و سوم شخص می باشد.

تمامی افکت های صوتی بصورت کوتاه با کیفیت بالا از موتور بازی ها استخراج و یک مجموعه مناسب گردیده است. در نگاه کلی این مجموعه شامل افکت های صوتی به شرح زیر می باشد :

  • 250 افکت و اکشن صوتی انواع بازی های کلاسیک شامل باز کردن مراحل، برداشتن اشیا، ابزارها، جان گرفتن، ارتقا ، قدرت گرفتن و … می باشد.
  • 350 اکشن صوتی متنوع از صدای کلیک ، باز شدن منو، بستن پنجره ها، علایم و صدای هشدار ، افکت صوتی آپ گرید و دان گرید انوع اسلحه و سلاح های فانتزی دیجیتال و غیره را شامل می شود.
  • 900 افکت و اکشن صوتی انواع افکت های صوتی بازی شامل صدای اسلحه های فانتزی، انواع اینترو و UX و IX بازی ها در مجموعه های مختلف را شامل می شود.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 1500 افکت صوتی
  • کیفیت فایل صوتی : WAV
  • حجم فایل دانلودی : 350 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید