افکت صوتی صدای پا و راه رفتن

افکت صوتی صدای پا و راه رفتن مجموعه ای ویژه از  صداهای راه رفتن و دویدن بصورت اکشن های صوتی سه بعدی برای صدا گذاری انواع صدای پا در حالت های گوناگون برای استفاده در صدا گذاری انواع کارکترهای انسانی می باشد.

افکت صوتی صدای پا و راه رفتن

در سایت لیناسافت هزاران افکت صوتی متنوع از صداهای مربوط به راه رفتن و دویدن در حالت های مختلف را برای دانلود شما قرار دادیم که می توانید از این مجموعه دیگر افکت های صوتی راه رفتن را دانلود کنید. ( افکت های دیگر راه رفتن )

در انی پکیج ما صداهای ویژه ای از راه رفتن در حالت های گوناگون برای استفاده در شخصیت پردازی و صداهای مربوط به راه رفتن آنها در سطوح مختلف و در جهات مختلف در حالت های کوناگون بصورت سه بعدی برای شما انتخاب کرده ایم.

در این مجموعه شما حالت های در جا قدم زدن و صدای پا، انواع صداهای پا در حالت رفتن معمولی، انواع صدای پا در حالت دویدن، انواع صداهای پریدن و افتادن از سطوح در حالت های گوناگون و افکت هایی از صدای پا در حالت چرخیدن به چپ و راست یا برگردان را می توانید صدا گذاری کنید.

این مجموعه در تاریخ 20 شهریور سال 99 با 192 افکت صوتی جدید مربوط به صداهای متنوع پا روی سطوح مختلف در شدت های دویدن و راه رفتن بصورت ogg جهت استفاده در موشن گرافیک، بازی به روز رسانی شد. تمامی جلوه های صوتی از موتور صوتی بازی استخراج در این مجموعه قرار کرفته است.

این مجموعه مناسب صدا گذاری روی صحنه هایی جنگی و پر از هیجان و حرکات رزمی و مبارزه ای می باشد.

همچنین در این مجموعه تمامی اکشن های صوتی بالا در روی سطوح مختلف نظیر صدای راه رفتن روی شن و ماسه، خاک، شیشه ، صدای راه رفتن روی سطح سنگی و بتنی، صدای راه رفتن روی سطوح کثیف و گلی، صدای پا روی آسفالت، صدای پا روی برگ، صدای پا روی سطوح چوبی، فلزی و آب را می توانید صدا گذاری کنید.

  • این مجموعه در تاریخ 20 شهریور سال 99 با مجموعه ای جدید به روز رسانی شد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 277 افکت صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 10 مگابایت
  • کیفیت فایل صوتی : WAV – Ogg
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

عضویت ویژه 1 روزه

عضویت ویژه 30 روزه

سرعت در کار، دارا بودن بزرگترین آرشیو صوتی، استفاده از تخصص های ماهر، رعایت اصول و مبانی کارگردانی و تنظیم صدا شعار ما در عمل به تعهد خدماتی ما هست.

seo و بهینه سازی : لیناسافت

© تمامی حقوق این وب سایت و متعلق به ندای تصویر می باشد.

سایت ندای تصویر به دلیل مهاجرت به فروش می رسد. اطلاعات بیشتر : 09175023520