افکت صوتی دنیای هیولا ها tera
افکت صوتی دنیای هیولا ها tera

افکت صوتی دنیای هیولا ها tera

افکت صوتی دنیای هیولا ها tera مجموعه ای ویژه در قالب صدها افکت صوتی متنوع بصورت پک کامل از 79 موجود فانتزی و غول مانند مانند هیولا ها، زامبی ها، شیاطین و غیره می باشد که می توانید جهت استفاده در صدا گذاری مربوط به انیمشین و بازی سازی ژانر فانتزی مورد استفاده قرار دهید.

افکت صوتی دنیای هیولا ها tera

اگر دنبال تنوع بالا و افکت های صوتی از هیولا ها و موجودات فانتزی ترسناک و دوست داشتنی هستید این مجموعه با گونه های مختلف از صدای کامل این موجودات بصورت پک شامل حالت های مختلف صدا گذاری کمک بسیار خوبی برای در اختیار داشتن صدای فانتزی می باشد.

در این مجموعه شما می توانید صدای موجودات متنوع تخیلی از انواع غول های کوچک و بزرگ، هیولا ها، اژدها، کاراکترهای انسانی گرگ نما، زامبی ها، موجودات پلید شیطانی و غیره را در اختیار و در صدا گذاری خود استفاده کنید.

پیشنهاد دیگر ما : افکت باکس ساخت بازی ویدیویی

افکت های صوتی این مجموعه شامل صداهایی از فریاد و غرش های مختلف ، صداهایی از ضربه زدن و ضربه خوردن، صداهایی از حالت های مبارزه کردن، صداهای مبارزه کردن، صداهای مردن و کشته شدن، اقکت هایی از حمله و تهاجم و غیره را در اختیار داشته باشید.

این مجموعه از بازی معروف و مهیج tera استخراج و در اختیار شما جهت صدا گذاری قرار داده شده است.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 300 +
  • کیفیت فایل های صوتی : Ogg – بهینه سازی شده برای موتور بازی سازی
  • حجم فایل دانلودی : 50 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linaosoft.ir

 

 


 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.