افکت باکس ساخت بازی ویدیویی
افکت باکس ساخت بازی ویدیویی

افکت صوتی جنگ های هوایی جنگ جهانی دوم

افکت صوتی جنگ های هوایی جنگ جهانی دوم شامل 110 افکت صوتی متنوع از اکشن و افکت های صوتی جهت صدا گذاری و ایجاد جلوه های صوتی انیمشین و بازی های ژانر جنگ های هوایی نسخه جنگ جهانی دوم می باشد که می توانید برای صدا گذاری مورد استفاده قرار دهید.

افکت صوتی جنگ های هـوایی جنگ جهانی دوم

تنوع اکشن و افکت های صوتی این مجموعه به شما کمک میکند تا به سادگی افکت های صوتی از صداسازی صحنه های جنگ های هوایی با انواع مدل های هواپیمایی را صدا گذاری کنید. هر آنچیزی که برای صدا گذاری چنین جنگ های مورد نیاز باشد در این مجموعه موجود می باشد.

همچنین افکت هایی از شلیک انواع اسلحه ها ، برخورد گلوله ها ، افکت های انفجاری، سقوط هواپیما، برخاستن و نشستن هواپیما، افکت هایی از راندن هواپیما در حالت های مختلف و غیره را شامل می شود که در نگاه کلی شامل زیر می باشد :

  • صدای انتواع هواپیماهای قدیمی نسخه جنگی و تهاجمی در مدل های آلمانی و آمریکایی
  • افکت های صوتی نمای بیرون از صدای موتور هواپیما
  • افکت های انجاری و شلیک انواع گلوله از تیربار هواپیماهای قدیمی
  • افکت های صوتی انفجاری و تخریب ساختمان ها
  • صدای انواع کشتی های جنگی بزرگ نظیر ناو هواپیما بر
  • افکت های صوتی انفجار و سقوط انواع هواپیما
  • افکت های صوتی انواع هواپیمای بالنی بزرگ، فضا پیما و اسکاتران های هوایی

این مجموعه مناسب صدا گذاری برای طراحی انواع انیمیشن و ساخت بازی در زانر هواپیمای جنگی نسخه های قدیمی می باشد که می توانید برای صدا گذاری استفاده کنید. لازم به توضیح است برای دسترسی به دیگر افکت های صوتی مربوط به هواپیماهای مختلف از این لینک دیدن کنید.

در ادامه دموی از افکت های استفاده شده از این مجموعه در یک بازی ویدیویی را مشاهده می کنید :

 

[jwp-video n=”1″]

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.