افکت صوتی ماشین های جنگی
افکت صوتی ماشین های جنگی

افکت صوتی ماشین های جنگی

افکت صوتی ماشین های جنگی شامل 25 مدل در قالب صدها افکت و اکشن صوتی انواع ماشین آلات زرهی و جنگی مدرن و فانتزی می باشد که می توانید برای صدا گذاری مورد استفاده قرار دهید.

افکت صوتی ماشـین های جنگی

افکت های صوتی ماشیـن آلات جنگی این مجموعه شامل 25 مدل مختلف از تجهیزات زرهی بزرگ و کوچک  صدای انواع هلیکوپتر ها، انواع ماشین های سبک جنگـی و کامیون و سفینه های فضایی بزرگ و کوچک را شامل می شود که در بازی Halo: Reach از کنسول wii 360 هم مورد استفاده قرار گرفته است.

در این مجموعه شما به طیف وسیعی از انواع اکشن و افکت های صوتی کامل انواع ماشیـن ها های جنگـی نظیر تانک های لیزری، پلاسمایی، انواع ماشین های بزرگ و کوچک جنگی چرخدار، انواع کامیون ها، صدای انواع هلیکوپترهای فضایی و مدرن می باشد.

 

از جمله افکت های صوتی این مجموعه می توان به صدای باز و بسته شدن انواع درب ماشیـن ها، صدای حرکت و لوپ ماشیـن ها، صدای گاز دادن و ترمز، انواع افکت های نشستن و برخاستن سفینه های فضایی و غیره اشاره کرد که در ویدیوی زیر می توانید این ماشین آلات را مشاهده کنید.

 

 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : بیش از 300 فایل صوتی
  • حجم فایل دانلودی : 100 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.liansof.tir
  • کیفت فایل های صوتی : WAV


war machines sound effects

Sound effects in spaceship, spaceship, car opening sound, spaceship lift, tank sound, fighter jet sound, spaceship sound, spaceship sound, spaceship landing sound, car sound, spaceship ambient sound, helicopter sound, sound Warplane

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.