صدای ارواح و جن
صدای ارواح و جن

صدای ارواح و جن

صدای ارواح و جن مجموعه ای از جلوه های سینمایی وکال از صدای ارواح، اجنه و شیاطین ( زاده تخیل انسانی ) می باشد که می توانید برای صدا گذاری در طراحی انواع فیلم های ترسناک و تریلر فیلم مورد استفاده قرار دهید.

صدای ارواح و جن

اگر دنبال افکت های صوتی مرتبط با صدا های خیالی از شیاطین و جن هستید این مجموعه سری دوم از افکت های سینمایی مرتبط با ایجاد صدا های مختلف وکال از موجودات تخیلی و ترسناک جن و شیاطین می باشد  که با کیفیت بالا برای صدا گذاری آماده شده است.

افکت صوتی پیشنهادی :

 

این مجموعه کمک میکند تا تریلر و ترانزیشن های صوتی از صدا های ارواح و اجنه را برای صدا گذاری های خود یا استفاده به عنوان افکت پس زمینه روی پس زمینه فیلم های خود مورد استفاده قرار دهید و ذات ترس و وحشت در انسان را تحریک کنید.

متاسفانه در شبکه های اجتماعی و ویدیویی مشاهده می شود برخی از عزیزان با خیال پردازی و ایجاد صحنه های ساختگی محیط های ترسناک با استفاده از این مجموعه صداها به عمد و از روی غرض باعث ایجاد ترس و باور در افراد ساده لوح نسبت به وجود صدای جن و شیطان می نمایند که به اطلاع می رسد چنین صداهایی وجود ندارد و تمامی این مخملات زاده برخی افراد تخیل پرداز می باشد  و ارتباط آن به احادیث و آیات قرآنی برای سو استفاده از باور های مذهبی درست نمی باشد. ترس بزرگترین عامل باور وهم در انسان می باشد.

اطلاعات دانلودی این مجموعه

  • تعداد جلوه صوتی : 41 فایل صوتی
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • حجم فایل دانلودی : 710 مگابایت

 

 

 


 

اثبات وجود جن! صدای ارواح و جن

وجود سن به درستی در دنیای علم ثابت نشده است.

به دلیل کشف وجود انسان های ماورای زمینی به دلیل وجود و پیداش کرات دیگر که هر کدام دارای زیست بوم های متفاوت در شکل و شمایل عجیب هستن می تواند دلیل این باشد.

تمام فضای خارج از جو به وسیله میدان های الکترومغانطیسی نامریی به تمام کرات متصل هستند. مانند شبکه های عصبی

هر نوع انفجار، سیگنال یا ارتعاشات در هر نقطه از فضا می تواند تا میلیاردها کیلومتر پخش شود. این علایم باعث می شود برخی موجودات فرازمینی که از ما پیشرفته هستند به طرف منبع جذب شوند.

در خیلی از فیلم ها و مستندها واقعی یا غیر واقعی وجود انسان های ماورای زمینی اثبات شده است.

به لطفا شبکه جهانی گلوبالیست ها این ماورا هر جای زمین دیده شود زود سانسور و از دید پنهان می شود. علت آن به دلایل خاص هست.

در هر صورت جن باشد یا نباشد یا موجودات فضایی با ماورایی باشد برای صحبت و تکلم و ارسال علایم نیاز به تار صوتی یا انتقال دهنده دارند.

بعضی مردم با شنیدن اسم جن ترس و وحشت وجود آنها را فرا می گیرد. در حالی که ثابت شده با ترس می توان هر چیزی را تصور کرد.

ادامه دارد…

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید