ژانر صدا : جلوه های صوتی ترسناک
ژانر صدا : جلوه های صوتی ترسناک

ژانر صدا : جلوه های صوتی ترسناک

ژانر صدا : جلوه های صوتی ترسناک به شما کمک میکند تا بتوانید به دنیایی از صداها و جلوه های صوتی مرتبط با صداهای ترسناک در ژانر ترس سینمایی در تمامی زمینه ها دسترسی داشته باشید. این مجموعه راهنمایی بر اساس سوالات پر کاربرد کاربران عزیز برای شما تهیه شده است.

ژانر صدا : جلوه های صوتی ترسناک

دوستانی که قصد صدا گذاری برنامه هایی با موضوع ترس و وحشت داشتند از ما پرسش کرده بودند که برای امور مختلفی قصد صدا گذاری با موضوع صداهای ترسناک و وحشتناک و جلوه های صوتی مرتبط داشتند ولی به دلیل تنوع بالای صداها نتیجه عالی را دریافت نمی کردند.

در این مقاله می خواهم به شما کمک کنم بتوانید بر اساس نوع نیاز خود صداهای مورد نیاز خود را تهیه کنید. لازم به توضیح است راهنمایی که د این مطلب برای شما انجام می شود هم مربوط به سایت دانلود و هم صدا مارکتینگ ندای تصویر می باشد که می توانید بر اساس میل خود از هر کدام استفاده کنید.

 

ژانر صدا : جلوه های صوتی ترسناک
ژانر صدا : جلوه های صوتی ترسناک

 

با هم سوالات را پیگیری میکنیم :

  • من میخواهم صدای محیطی ترسناک روی فیلم و برنامه خودم ایجاد کنم اما از کدام مجموعه برای نتیجه بهتر استفاده کنم تا مشکل من حل شود؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که صداهای محیطی بسیار زیاد می باشد و اینکه انتخاب مناسبترین صدا بر اساس نوع کار بسته به فیلم و برنامه کاری شما دارد اما برای نتیجه بهتر برخی از مجموعه هایی که می تواند به شما در این امر کمک کند اشاره می کنیم.

پیشنهاد می شود از این مجموعه ها دیدن کنید:

  1. اگر قصد صدا گذاری محیط های خراب شده و جن زده را دارید می توانید مجموعه صدای محیطی متروکه را تهیه کنید. در این مجموعه شما به صداهای محیطی پس زمینه با ترکیب وهم انگیز و ترسناک از محیط های خراب شده و بلا استفاده دسترسی خواهید داشت.
  2. اگر قصد دارید از صداهای ترسناک مانند ارواح و صداهای گنگ ترسناک استفاده کنید می توانید مجموعه افکت صوتی شیطانی را تهیه کنید.
  3. اگر قصد دارید از صداهای ترسناک جلوه های صوتی سینمایی استفاده کنید می توانید مجموعه جلوه صوتی محیطی ترسناک استفاده کنید. از مزیت های خوب این مجموعه در اختیار گرفتن صداهای عبوری و ضرب وحشتناک برای ایجاد شوک می باشد.

جلوه های صوتی ترسناک

 

 

  • من جهت ساخت تریلر مربوط به فیلم ترسناک نیاز دارم از جلوه های صوتی وحشت استفاده کنم چه مجموعه ای پیشنهاد می شود ؟

تنوع افکت و جلوه های صوتی ترسناک در این زمینه بسیار متنوع می شود اما مجموعه هایی که برای شما در نظر گرفتیم و می تواند خیلی کمک کند تا جلوه های سینمایی زیبایی را ایجاد کنید مانند طراحی تریلر یا کلیپ فیلم و یا ایجاد جلوه های صوتی وحشت مجموعه های زیر می باشد :

  1. جلوه صوتی hits ترسناک مجموعه ای در قالب ۷۰ جلوه صوتی ضرب Hits در ژانر ترس و دراماتیک می باشد که می توانید به عنوان ضرب های پایانی Hits end و ترانزیشن های صوتی ساخت تریلر فیلم مورد استفاده قرار دهید. ( دانلود این مجموعه )
  2. جلوه های صوتی ترسناک Haunted شامل ۱۰ جلوه صوتی سینمایی با کیفیت استودیویی دالبی برای صدا گذاری و ایجاد حس ترسو مرموز برای سکانس های خالی از سکنه و وحشت آمیز می باشد که قابل استفاده در صدای گذاری انواع برنامه ها را فراهم میکند. ( دانلود مجموعه )
  3. اکشن صوتی ساخت تریلر فیلم ترسناک مجموعه ای در قالب ۵۴ جلوه و اکشــن صوتی با کیفیت بالا از ترانزیشن و جلوه های ضرب hits در زمینه ژانر های فیلم های ترسنـاک، دراماتیک و وحشت می باشد که می توانید در ادامه این مجموعه ارزشمند را دانلود کنید. ( دانلود تکی مجموعه )
  4. جلوه های صوتی سینمایی ترسناک در قالب ۵۰ جلوه صوتی برای طراحی و ساخت انواع تریلر و تدوین فیلم های ژانر ترس و وحشت می باشد که می توانید برای شبیه سازی رفت امد سایه های ارواح، ارواح شیطانی و سر و صدای فانتزی ایجاد شده از آنها مورد استفاده قرار دهید. ( دانلود این مجموعه )
  5. ۱۱۰ جلوه صوتی ساخت تریلر فیلم ترسناک با کیفیت بالا به شما کمک میکند تا انواع تریلر و کلیپ های ویدیویی با استفاده از جلوه های صوتی در ژانر های ترس و معمایی و مرموز را طراحی و تدوین کنید. ( دانلود تکی مجموعه )

در مقاله و راهنمایی بعدی به شما کمک می کنیم پگونه موسیقی های مربوط به فیلم های ترسناک را پیدا و در کارهای صدا گذاری استفاده کنید.َ

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید