دانلود صدای رودخانه
دانلود صدای رودخانه

دانلود صدای رودخانه

دانلود صدای رودخانه مجموعه ای ویژه در قالب هزاران افکت صوتی متنوع از صدای رودخانه در حالت های مختلف و در اندازه های گوناگون می باشد که می توانید برای امور صدا گذاری مورد استفاده قرار دهید.

دانلود صدای رودخانه

تنوع بالای صداهای مختلف رودخانه را در سایت ندای تصویر در قالب دهها پست مختلف برای شما همراهان عزیز قرار دادیم که در ادامه به معرفی کامل صداهای موجود این پست ها و معرفی آنها برای صدا گذاری صدای رودخانه ها خواهیم پرداخت.

عمده صداهایی که کاربران برای جستجو در سایت انجام داده‌اند صدای رودخانه در حالت های مختلف بود. برای همین منظور ما صداهای مختلف از رودخانه های بزرگ و کوچک به شرح زیر را آماده و برای صداگذاری انواع بازی، فیلم و برنامه یا ساخت مدیتیشن رودخانه مورد استفاده قرار دهید.

در این مجموعه شما به صداهایی از رودخانه های پر آب و جوشان، صدای طغیان رودخانه، صدای جریان آرام رودخانه، صدای برکه های آب، صدای رود های بزرگ آبشاری و صداهای محیطی طبیعت رودخانه با صدای پرندگان به شرح زیر دسترسی دارید ( جهت دسترسی به صداها روی عنوان هر مطلب کلیک کنید ) :

افکت صوتی محیط زندگی در کنار رودخانه

این مجموعه شامل بیش از 25 افکت صوتی محیطی از انواع صداهای محیطی زندگی در کنار رودخانه، نهر، افکت های محیطی جنگل و صدای آواز پرنده‌گان‌، بخصوص محیط های جنگلی استوایی در این مجموعه برای شما گرد آوری شده است .

نمونه صدای محیطی آرام جریان رودخانه با صدای پرنده‌گان ( صدای پرنده‌گان، مردم نزدیک رودخانه به گوش می رسد)  :


صدای آبشار water falls

 شامل 42 افکت صوتی بلند سینمایی و محیطی از اطراف آبشارهای بزرگ و کوچک شامل تمامی اکشن های لازم برای شبیه سازی آبشار و صدا گذاری آن می باشد.

این مجموعه شامل صدای بلند ریزش آب رودخانه از یک بلندی در قالب آبشار با شدت های مختلف می باشد.


دانلود صدای چکه کردن و ریختن آب

این مجموعه به شما کمک می‌کند تا افکت صدای متنوعی از چکه کردن آب و قطرات آب و همچنین صدا هایی از ریختن آب از ارتفاع متوسط، چکه کردن شیر آب، قلیانی شدن آب، جوشیدن آب را در حالت های مختلف در اختیار داشته باشید. این مجموعه مکمل می باشد.


افکت صدای آبشار و شرشر آب

افکت صدای آبشار و شرشر آب شامل  14 افکت صوتی از جلوه های صوتی مرتبط با صدای آبشار و آب در انواع جلوه های مختلف با فرمت WAV قرار دادیم . این مجموعه برای صدا گذاری روی انواع پس زمینه های مختلف فیلم می توانید مورد استفاده قرار دهید.


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید