صدای بیمارستان و محیط

صدای بیمارستان و محیط آن شامل مجموعه کامل از افکت های مربوط به صداهای مختلف محیط بیمارستان در زمینه های مختلف از صدای داخل محوطه بیمارستان تا خارج از بیمارستان را برای صدا گذاری مورد استفاده قرار دهید.

صدای بیمارستان و محیط

در سایت لیناسافت به ناب درخواست کاربران عزیز در زمینه تامین صداهای پر کاربرد بیمارستانی مجموعه های کامل صدای بخش های مختلف محیط بیمارستان را برای دانلود شما آماده کرده ایم.

در این مجموعه که به معرفی آن می پردازیم می توانید تمامی اکشن و افکت های صوتی مرتبط با صدای بیمارستان را دانلود و استفاده کنید. تمامی افکت های صوتی سعی شده است از کیفیت عالی برای صدا گذاری برخوردار باشد لذا همراه ما باشید تا بیشتر به این مجموعه بپردازیم :

در این مجموعه شما بصورت کامل یه پکیج میکس صدا برای فراخوانی و پذیرش انواع اشخاص نظیر اقای دکتر یا خانم دکتر به بخش های مختلف بیمارستانی را در دسترس داشته باشید. توضیحات و اطلاعات اتکمیلی در خود مجموعه برای شما درج شده است.

  • صدای محیط بیمارستان شامل تمامی اکشن و افکت های صوتی مربوط به صداهای داخل بیمارستان را شامل می شود که می توان به صداهای اتاق و سالن انتظار شلوغ بیمارستان، صدای دستگاه های پزشکی در بیمارستان، صدای محیط داخل بخش های مختلف بیمارستان نظیر اتاق زایشگاه، اتاق بستری ، واحد های مراقبت های ویژه نظیر ICU , CCU را شامل می شود.

همچنین افکت های کامل از دستگاه های اکسیژن، دستگاه های ضربان، دستگاه های آنژیو، صدای دستگاه سی تی اسکن و صدای بخش های مختلف بیمارستان اشاره کرد.

همچنین صداهای متنوعی از صدای مردم و شلوغی و درد کشیدن و ویزیت بیمار هم در این مجموعه صدا موجود می باشد که می توانید برای شبیه سازی یک محیط بیمارستان با استفاده از ترکیب متنوع این مجموعه صوتی دسترسی داشه باشید. لینک های زیر به شما کمک میکند تا به مجموعه های متنوع سایت دسترسی داشته باشید :

در مجموعه بالا افکت های صوتی بیرونی مربوط به بیمارستان شامل صدای آمبولانس در حالت های مختلف، صدای اکشن های صوتی ماشین آمبولانس نظیر باز کردن درب، خارج کردن برانکارد، صدای های آژیر و بوق آمبولانس، صدای زنگ پیجر بیمارستان هم دسترسی خواهید داشت.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید