جلوه صوتی Horror Hits

جلوه صوتی Horror Hits

جلوه صوتی Horror Hits مجموعه ویژه بالغ بر 35 جلوه صوتی کوتاه ویژه طراحی و صدا گذاری برنامه های سینمایی ، تبلیغاتی و ساخت تریلر فیلم در ژانر ترس و وحشت می باشد.

جلوه صوتی Horror Hits

هزاران افکت صوتی و جلوه های متنوع در حوزه ژانر ترس و وحشت را برای سایت ندای تصویر برای شما عزیزان قرار دادیم. که می توانید از لینک های زیر به این مجموعه بی نظیر دسرسی داشته باشید.

این مجموعه شامل 35 افکت صوتی منتخب و بهترین صداهای ضرب بصورت Hits می باشد که شما را قادر می کند انواع افکت های صوتی کوتاه ضرب برای ایجاد ترسیدن، میخکوب کردن، هیجان بخشیدن به فیلم ها و برنامه های مورد نظر خود صدا گذاری کنید.

مجموعه مکمل این مجموعه :

اطلاعات دانلودی مجموعه :
  • تعداد افکت صوتی : 36 فایل
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • حجم فایل دانلودی : 30 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.soundpicture.ir

تنوع بالای افکت های صوتی این مجموعه در نوع خود بسیار جالب می باشد که ما بخشی از این افکت های صوتی را بصورت نمایش کوتاه در پلیر زیر قرار دادیم.

 


RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید