افکت صوتی پوکه اسلحه
افکت صوتی پوکه اسلحه

افکت صوتی پوکه اسلحه

افکت صوتی پوکه اسلحه مجموعه ای ویژه در قالب 526+ افکت صوتی متنوع بصورت پک کامل از صدای افتادن انواع پوکه های اسلحه های مختلف می باشد که با کیفیت بالا برای دانلود قرار گرفته است.

افکت صوتی پوکـه اسلحه

در سری قبل جلوه های صوتی متنوعی از صداهای برخورد گلوله و صدای افتادن پـوکه های شلیک شده در قالب 60 افکت صوتی متنوع را برای دانلود شما قرار دادیم که می توانید ازاین لینک دسترسی داشته باشید.

در این سری مجموعه ای کامل از سری افکت های برخورد گلوله های شلیک شده از اسلحه های مختلف در حالت های مختلف با اکشن های صوتی گوناگون برای تنوع بخشی در امر صدا گذاری انتخاب و جهت دانلود قرار گرفته است.

از جمله افکت های صوتی این مجموعه می توان به صدای عبور و کمانه کردن انواع گلوله ها، صدای پوکه اسلحه های گرم سبک مانند کلت های کمری، مگنوم، کلاشینکف، صدای اسلحه های انفجاری، انواع شات گان و رگبارهای نیمه سنگین اشاره کرد. تمامی افکت ها با کیفیت عالی برای صدا گذاری هر نوع صحنه جنگی شلیک گلوله مناسب می باشد.

همچنین افکت های صوتی از برخورد گلوله به انواع سطوح سفت و نرم شامل صدای برخورد گلوله به سیمان، سطح خاکی، سطح شیشه، سطح چوب، انواع بدنه های فلزی سبک و سنگین و غیره را نیز شامل می شود.

با توجه به تبدیل این مجموعه به پکیج کامل صدای شلیک گلوله و اکشن های صوتی پوکه های گلوله در مدل های مختلف این مجموعه با 250 افکت صوتی متنوع دیگر به روز رسانی شد تا شما قابلیت دسترسی به تنوع بالایی بصورت کامل به صدای افتادن انواع پوکه و گلوله را در اختیار داشته باشید.

این مجموعه جدید شامل صدای افتادن پوکه گلوله روی سطوح مختلف از جمه خاک، سنگ، چوب، آب و سطوح فلزی شلیک شده از اسحله های مختلف سبک و سنگین و لانچرهارا شامل می شود.

جهت دانلود مجموعه کامل صداهای مربوط به صورت کامل جهت طراحی بازی از این لینک دیدن کنید.

 

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 500+ فایل
  • حجم فایل دانلودی : 65 مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir

 


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.