صدای افتادن روی سطح آب
صدای افتادن روی سطح آب

صدای افتادن روی سطح آب

صدای افتادن روی سطح آب مجموعه ای ویژه در قالب 48 افکت صوتی از افتادن و زمین خوردن روی سطوح آبکی در عمیق های مختلف می باشد که مناسب صداگذاری صحنه های مبارزه ای و اکشن می باشد.

صدای افتادن روی سطح آب

اگر در حال صدا گذاری صحنه ای هستید یا قصد دارید برای مبارزه دو نفر برای صدا گذاری اقدام کنید مهم ترین بخش صدا گذاری متناسب با نوع سطح مبارزه می باشد.

اگر این سطح آبکی یا کنار رودخانه یا یک محیط بارانی با سطحی پر از آب باشد در این صورت این مجموعه به شما کمک می کند.

مجموعه مکمل پیشنهادی :

 

در این مجموعه صداها می توانید انواع اکشن های افتادن روی زمین آبکی در 4 سطح مختلف را صدا گذاری کنید. این سطح شامل شدت ضربه ضعیف، متوسط، بالا و ترکیبی می باشد که هر کدام شامل 12 اکشن صوتی متنوع می باشد.

تمام صداهای این مجموعه برای ایجاد صحنه هایی از مبارزه و بزن بزن روی سطوح خیس آبی در عمق های مختلف می باشد. همچنین برخی صداها مربوط قدم گذاشتن و پریدن و بلند شدن از روی سطح خیس آبکی می باشد.

این مجموعه قابلیت طراحی و صدا گذاری اکشن های صوتی انسانی برای ایجاد صحنه های مبارزه روی آب و افتادن و پریدن روی آب نیز مناسب می باشد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 48 فایل
  • حجم فایل دانلودی : 6 مگابایت
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV
  • رمز فایل فشرده : www.gamelody.ir

RIAL 55,000 – خرید

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید