وکال شخصیت Anna در Tekken 3

وکال شخصیت Anna در Tekken 3 شامل ۱۴ وکال صوتی بازی معروف Tekken می باشد که می توانید با کیفیت عالی در این بخش این وکال های صوتی را دانلود کنید.

وکال شخصیت Anna در Tekken 3

همه بازی خورها با شخصیت لوس آنا در بازی تیکن ۳ آشنا هستن که با ژست خاصی در بین شخصیت های بازی به ایفای نقش می پردازد. در این مجموعه به رایگان شما می توانید تمام وکال های این شخصیت بازی را دانلود کنید.

صداهای این مجموعه شامل ضربه خوردن ، صدای داد، صدای جیغ زدن ، صدای استفاده از قدرت و اکشن های صوتی حرکات رزمی را شامل می شود. در ادامه وکال اختصاصی این شخصیت را می توانید گوش گنید.

 

دانلود رایگان وکال


 


درباره شخصیت Anna در تیکن :

 

 

آنا ویلیامز (به ژاپنی: ア ン ナ ・ ウ ィ リ ア ム ズ ، هپبورن: آنا ویراموزو) یک شخصیت داستانی در مجموعه بازی های Tekken است که برای اولین بار در سال ۱۹۹۴ در Tekken ظاهر شد. آنا خواهر کوچک خودشیفته و مغرور نینا ویلیامز می باشد.

آنا در ابتدا بیشتر حرکات خود را با خواهر بزرگترش نینا تقسیم می کرد ، اما از آن زمان به بعد سیک متفاوتی پیدا کرد. در رسانه های دیگر Tekken ، از جمله فیلم ها ، آنا معمولاً در نقش یک شرارت جزئی ظاهر می شود. این شخصیت با استقبال انتقادی مثبت روبرو شد. ( اطلاعات بیشتر )

خدمات طراحی افکت صوتی بازی

درباره‌ی gamelody

گیم ملودی اولین و بزرگترین مرجع تخصصی دانلود صدای بازی بر روی کنسول های مختلف می باشد که از سال 1400 فعالیت رسمی خود را شروع کرد. در این سایت شما به تمام افکت های صوتی بازی ها در هر کنسول از نسخه های قدیمی تا جدید به همراه موسیقی آن دسترسی خواهید داشت. این سایت مرجع تخصصی طراحی بازی نیز محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید