جلوه های صوتی سینمایی ترسناک
جلوه های صوتی سینمایی ترسناک

جلوه های صوتی سینمایی ترسناک

جلوه های صوتی سینمایی ترسناک در قالب 50 جلوه صوتی برای طراحی و ساخت انواع تریلر و تدوین فیلم های ژانر ترس و وحشت می باشد که می توانید برای شبیه سازی رفت امد سایه های ارواح، ارواح شیطانی و سر و صدای فانتزی ایجاد شده از آنها مورد استفاده قرار دهید.

جلوه های صوتی سینمایی ترسناک

جلوه های صوتی مرتبط با تدوین و میکس برنامه های مرتبط با ژانر های ترس و وحشت نظیر طراحی تریلر های فیلم در این زمینه و یا ایجاد جلوه هایی از عبور و مرور ارواح و سایه های شیطانی را م توانید در این مجموعه در اختیار داشته باشید.

مطلب پیشنهادی دیگر : دانلود صدای روح و اجنه

این مجموعه به شما این امکان را میدهد تا بتوانید افکت هایی نظیر چرخش ارواح و سایه ها دور یک شی، صدا های محیطی ارواح، صدا های فانتزی از صدای اجسام جن زده و بخشی هم مرتبط با افکت های طراحی تریلر و ترانزیشن های صوتی را در صدا گذاری های خود استفاده کنید.

اطلاعات دانلودی جلوه هـای صوتی سینمایـی ترسناک

  • تعداد افکت صوتی : 50 فایل
  • حجم فایل دانلودی : 85 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های صوتی : WAV

 

[disk_player id=”20125″]

 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید