عضویت ویژه آبی لیناسافت برای آندسته از عزیزانی که بصورت تخصصی و مداوم با خدمات مرتبط افکت صوتی و تدوین برنامه های مختلف ویدیویی و صوتی فعالیت دارند مناسب می باشد.

 

با تهیه این عضویت شما می توانید به سادگی با پرداخت هزینه اندک ، به تمامی مطالب و فایل های دانلودی سایت به جز محصولات فروشگاه دسترسی داشته باشید و بدون نیاز به پرداخت مختلف به سادگی با یکبار خرید از مطالب سایت استفاده کنید.

ما برای عضویت ها محدودیت و انحصاری را هم در نظر گرفتیم تا در استفاده از سایت مشکلی برای شما عزیزان وجود نداشته باشد. عضویت آبی به شما امکان دسترسی به تمامی مطالب بخش وبلاگ را تنها با هزینه اندک فراهم می کند . با خرید این عضویت شما به جای پرداخت هزینه تکی هر افکت به سادگی لینک دانلود را در اختیار خواهید داشت و بر اساس نیاز خود می توانید استفاده کنید.

این عضویت بصورت ماهیانه می باشد و شما می توانید در عضویت آبی روزانه 15 محصول را دانلود و استفاده کنید. مجموعه دانلود روزانه شما در این عضویت بصورت ماهیانه 450 محصول می باشد که می توانید از بین صدها مطلب سایت انتخاب و خریداری کنید.

هیچ محدودیتی از نظر حجم فایل دانلودی و سرعت وجود ندارد و تمامی پلن ها با سرعت نا محدود و بالا انجام خواهد پذیرفت.


نکته مهم :

پلن های عضویت به شما تنها امکان استفاده از مطالب وبلاگ و افکت های صوتی سایت را فراهم میکند و شما نمی توانید با اشتراک ها به محصولات سایت بخش فروشگاه نمابانگ دسترسی داشته باشید.


شرح امکانات و دسترسی های عضویت نقره ای

  • دانلود روزانه 15 محصول دانلودی ( افکت و موسیقی )
  • دسترسی به سرعت دانلود نامحدود
  • بدون محدودیت در حجم فایل دانلودی
  • دسترسی دایمی به مدت یک ماه به تمامی فایل های دانلودی
  • دسترسی به تمامی دسته بندی های سایت

 

 

RIAL 420,000 – خرید

محصول به سبد خرید شما اضافه شد.

have been added to your cart!