صدای دوچرخه سواری
دانلود صدای دوچرخه | افکت صوتی مربوط به دوچرخه

صدای دوچرخه سواری

صدای دوچرخه سواری مجموعه ای از افکت و اکشن های صوتی از حرکات و حالت های مخلف دوچرخه رانی و افکت های تعمیر و پدال زدن و غیره را در این بخش بصورت دانلود با نام مجموعه افکت صوتی دوچرخه سواری قرار دادیم .

صدای دوچرخه سواری

دوچرخ ها یک وسیله ساده هستند و هر کدام بسته به شراط نگهداری ممکن است در زمینه صدا و چرخش چرخ ها و رنجیر یه صدایی خاص را ارایه دهند. لذا در این بخش سعی کردیم تا بیشتر صداهایی که ممکن است در میکس افکت ها روی سوژه های دوچرخه باشد را قرار دهیم.

این مجموعه در برگیرنده 19 افکت صوتی از دوچرخه می‌باشد که می‌توانید در ادامه مطلب دانلود و در برنامه های رادیویی و تلویزیونی مورد استفاده قرار دهید. افکت‌های این مجموعه شامل راندن دوچرخه در مدل های مختلف بچه گانه و بزرگسالان در خیابان، زنگ دوچرخه،تعمیر دوچرخه، چرخاندان چرخ دوچرخه و غیره می‌باشد .

همچنین صداهایی از برخورد زنجیر دوچرخه و چرخش چرخ ها و صدای لمس چرخ روی سطوح آسفالت و خاک  با صدای برخورد باد نیز در این مجموعه موجود است.


RIAL 50,000 – خرید و دانلود

اطلاعات فایل دانلودی 

  • تعداد تراک : 19 قطعه
  • رمزفایل فشرده :www.namabang.ir
  • حجم فایل : 26 مگا بایت
  • کیفیت فایل ها : mp3 320

 


مخترح دوچرخه :

به انگلیسی Bicycle evolution که یک کلمه یونانی با نام KYKLOS الهام گرفته شده است. BI به معنی 2 و کلمه CYCLE که به آن دایره می گویند برگرفته است. اولین دوچرخه توسط شخصی به نام سله ریفر اختراع شد که دارای دو طوقه بزرگ چوبی داشت.

 


Bicycle sound effect set

In this section, we have provided a selection of audio effects and actions from the bike’s movements and modes, and the effects of repairing and chaining, etc.
Bicycle sound effect set
The bicycles are a simple device, and each one, depending on the condition of maintenance, may provide a sound in the field of sound and rotation of the wheels and racing. So, in this section, we try to put more of the voices possible in the mixing effects on the subjects of the bike.

This collection includes 19 sound effects from the bike, which you can download more and use in radio and television programs. The effects of this series include driving a bicycle on the street, bell ringing, bike repair, bicycle wheel rotation, and so on.

download: Bike sound effects collection
Track number: 19 pieces
Compressed Cache: www.namabang.ir
File size: 26 MBFile quality: mp3 320


این مطلب در تاریخ  Friday – 2021 03 September به روز رسانی شد.

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید