جلوه های صوتی سینمایی کارتونی 1
جلوه های صوتی سینمایی کارتونی 1

جلوه های صوتی سینمایی کارتونی 1

جلوه های صوتی سینمایی کارتونی 1 سری اول از مجموعه افکت و جلوه های صوتی متنوع جهت صدا گذاری و ساخت برنامه های مرتبط با کودک و طنز و فانتزی می باشد که می توانید در این پست دانلود کنید.

جلوه های صوتی سینمایی کارتونی 1

اگر برنامه های فانتزی و طنز در حوزه کودک و نوجوان دارید این مجموعه کمک میکند تا بتوانید به سادگی انواع افکت های کارتونی مهیج را برای برنامه های خود اعمال کنید.

پیشنهاد دیگر ما : اکشن و افکت صوتی کارتونی

همچنین این مجموعه قابل صدا گذاری در ساخت تریلر معرفی برنامه و اکشن های مرتبط با شخصیت های کارتونی در حالت های مختلف با جلوه هایی از Whoosh , Hits و چند نوع جلوه عبوری با تم کودک را در اختیار داشته باشید.

جهت دانلود مجموعه کامل این پکیج با هزینه مناسب می توانید از این پکیج دیدن کنید. در ادامه پیش نمایشی کوتاه از یکی از دمو های این مجموعه را با هم گوش می کنیم.

[av_video src=’http://dl.linasoft.ir/SFX/1399/09/%D8%A7%D9%81%DA%A9%D8%AA%20%D8%B5%D9%88%D8%AA%DB%8C%20%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA%D9%88%D9%86%DB%8C.mp4′ mobile_image=” attachment=” attachment_size=” format=’16-9′ width=’16’ height=’9′ conditional_play=” id=” custom_class=” av_uid=’av-re5uhu’]
RIAL 60,000 – خرید

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید