پرسش و پاسخ در مورد صدای اسلحه ها
پرسش و پاسخ در مورد صدای اسلحه ها

پرسش و پاسخ در مورد صدای اسلحه ها

پرسش و پاسخ در مورد صدای اسلحه ها به بررسی سوالات و پرسش هایی که دوستان و کاربران عزیز سایت ندای تصویر از ابتدای فعالیت از ما پرسیده بودند می پردازد و کمک می کند تا بر اساس نیاز خود به افکت صوتی دلخواه خود در حوزه صدای اسلحه ها در هر مدلی دسترسی داشته باشید.

پرسش و پاسخ در مورد صدای اسلحه ها

در طول مدتی که همراه شما عزیزان در زمینه ارایه افکت های صوتی بودیم سوالات مکرر و بسیاری در زمینه صداهای موجود در سایت لیناسافت و روش های جستجو و پیدا کردن صدای مورد نیاز و چگونگی استفاده از آنها سوال کرده بودند که در این مطلب قصد داریم به برخی از این پرسش ها در حوزه صدای اسلحه ها پاسخ دهیم.


سوال اول : من صدای توپ های بزرگ توپخانه ای میخواهم قصد دارم صدای شلیک توپ از توپ اندازهای مستقر در روی ناوهای جنگی یا تانک های توپخانه ای را صدا گذاری کنم ؟

پاسخ : تنوع افکت های صوتی در این زمینه در قالب مطالب مختلف موجود می باشد اما برای نتیجه بهتر ما پیشنهاد می کنیم از دو مجموعه زیر برای صدا گذاری چنین موضوعاتی استفاده کنید :


سوال دوم : من قصد دارم صدای کلت کمری را صدا گذاری کنم . در این زمینه نیاز دارم تا صدای تعویض خشاب و شلیک با کلت و در سرعت های مختلف را صدا گذاری کتم.

پاسخ : افکت های صوتی مرتبط با صدای کلت و شلیک با آنها در سایت لیناسافت صدها افکت صوتی متنوع را شامل می شود که پیشنهاد می شود از این لینک ها استفاده کنید.


سوال سوم : من قصد دارم صدای شلیک اسلحه های مرتبط با هواپیماهای جنگی قدیمی جنگی را صدا گذار دارم نیاز دارم تا صدای شلیک انواع چنین هواپیماهایی را دانلود کنم ؟

پاسخ : بصورت تکی در این زمینه ما صداهایی را قرار ندادیم اما می توانید از این مطلب صداهای مربوط به اسلحه های هواپیماهای قدیمی را دانلود و در صدا گذاری استفاده کنید.


لطفا پرسش های خود در زمینه سلاح ها را از بخش کامنت ها از ما پرس جو کنید تا پاسخ داده شود. حتما ایمیل خود را صحیح وارد کنید تا پاسخ آن ارسال شود.

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید