موسیقی پس زمینه ترسناک darkback
موسیقی پس زمینه ترسناک darkback

موسیقی پس زمینه ترسناک darkback

موسیقی پس زمینه ترسناک darkback شامل مجموعه ای از موسیقی پس زمینه برای استفاده در متن برنامه های مختلف تلویزیونی ، سینمایی ورادیویِف مستند در ژانر ترس و مرموز شامل قالب های تریلر فیلم، معرفی فضا، ساخت بازی و غیره  می باشد که می توانید این مجموعه موسیقی پس زمینه را دانلود کنید.

موسیقی پس زمینه ترسناک darkback

تنوع جلوه های صوتی پس زمینه در قالب موسیقی در وب سایت لیناسافت به اندازه کافی قرار داده شده است. لذا در این سری مجموعه ای دیگر از موسیقی های پس زمینه برای استفاده در متن فیلم های ژانر ترس و وحشت و مرموز را برای دانلود شما در نظر گرفتیم.

افکت صوتی پیشنهادی : اکشن صوتی ساخت تریلر فیلم ترسناک

این مجموعه شامل 19 موسیقی پس زمینه با مدت زمان بالا می باشد که بصورت لوپ قابل استفاده در متن برنامه را شامل می شود. برای ایجاد حالت ترس، اضطراب، وحشت و ایجاد فضایی دراماتیک همراه با ترس بسیار مناسب می باشد که می توانید در متن اصلی صدا گذاری کنید.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد افکت صوتی : 19 فایل بلند
  • حجم فایل صوتی : 90 مگابایت
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل های : Mp3-24Bit

 

 


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.