موسیقی ساخت تبلیغات لباس 3
موسیقی ساخت تبلیغات لباس 3

موسیقی ساخت تبلیغات لباس 3

موسیقی ساخت تبلیغات لباس 3 شامل 70 موسیقی بی کلام مخصوص طراحی و ساخت انواع فیلم های تبلیغاتی در حوزه نمایش لباس و مدلینگ، تبلیغات برند و تکنولوژی محور می باشد.

موسیقی ساخت تبلیغات لباس 3

این مجموعه هم همانند دیگر مجموعه های قرار گرفته در سایت لیناسافت مخصوص استفاده در پس زمینه ساخت و تولید انواع برنامه های نمایش لباس و برندینگ در سنین مختلف در زمینه تبلیغ لباس، مانتو، کیف و کفش می باشد.

همچنین با توجه به تنوع بالای ساختار موسیقـی های این مجموعه شامل برخی موزیک های کوتاه هم برای ساخت کلیپ های کوتاه در میان برنامه نمایش تبلیغات پوشاک را نیز دارا می باشد.

موسیقی پیشنهادی دیگر : موسیقـی ساخت برنامه های تبلیغات برند

این مجموعه توسط طراحان مجرب موسیقـی دنیا برای شبکه های مختلف تلویزیونی طراحی و اجرا شده که می توانید در این مجموعه این پکیج موسیقی را برای استفاده در متن کلیپ های خود مورد استفاده قرار دهید.

در نمونه زیر ما دو موسیقی منتخب برای نمایش شوی لباس کودک را قرار دادیم.

 


 


 

درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید