موسیقی ساخت برنامه های تبلیغات برند
موسیقی ساخت برنامه های تبلیغات برند

موسیقی ساخت برنامه های تبلیغات برند

موسیقی ساخت برنامه های تبلیغات برند شامل 39 موسیقی بی کلام با کیفیت بالا جهت طراحی و ساخت انواع تبلیغات در حوزه معرفی برند و محصولات تولیدی می باشد که می توانیددر این مجموعه دانلود کنید.

موسیقی ساخت برنامه های تبلیغات برند

تنوع موسیقی های مرتبط با تبلیغات برند و آگهی در زمینه های گوناگون را در سایت فروشگاهی ساند اف ایکس برای شما عزیزان قرار دادیم. در این بخش سری دیگری از مجموعه موسیقی های پاپ مخصوص ساخت تبلیعات برندینگ را برای شما آماده کرده ایم.

تنوع و نوع ساختار طراحی موسیقی این مجموعه کمک میکند تا بتوانید به عنوان موسیقی پس زمینه در تبلیغات انواع برند شرکت های بزرگ و کوچک، شرکت های صنعتی تولیدی در زمینه خودرو، لوازم لوکس، ابزار های کاربردی تکنولوژی محور با معرفی خطوط تولید مورد استفاده قرار دهید.

این مجموعه با کیفیت بالا توسط طراحان بزرگ موسیقی برای استفاده در گوشه کنار دنیا توسط شرکت های تبلیغاتی و برنامه سازی رادیویی و تلویزیونی طراحی و آماده شده است. لذا این مجموعه قابل گوش دادن برای اوقات فراغت نمی باشد.

اطلاعات دانلودی مجموعه :

  • تعداد موسیقی : 39 قطعه
  • رمز فایل فشرده : www.linasoft.ir
  • کیفیت فایل صوتی : Mp3-320
  • حجم فایل دانلودی : 180 مگابایت

 


نمونه موسیقی این مجموعه در یک برنامه تبلیغاتی :

 

 


درباره‌ی soundpicture

ندای تصویر اولین، تخصصی ترین مرکز دانلود افکت صوتی و موسیقی خام با 4 سال فعالیت ویژه ساخت برنامه های رادیویی و تلویزیونی، انیمیشن و ساخت بازی و موشن گرافیک در حوزه های مختلف می باشد. در این وب سایت صداها بصورت مجموعه با کیفیت استودیویی جهت صدا گذاری حرفه ای ارایه می شود. از اینکه از سایت ما استفاده می کنید از شما سپاسگذاریم.

دیدگاهتان را بنویسید